Sander & Sander: Balti turgude ülevaade

Sander & Sander: Balti turgude ülevaade – LHV Podcast 24 2019

Kuula:

Kirjeldus:
LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel ja vanemanalüütik Sander Danil räägivad sellest, mis on poolaastaga Balti börsidel juhtunud. Arutelu all on Coop Panga IPO tulemused ja tutvustatakse käimasolevaid väärtpaberipakkumisi. Börsifirmade tulemuste hooaja kokkuvõte: millised ettevõtted võiksid praegu investoreid enim huvitada?

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega. Avalikel pakkumistel osalemiseks tutvu prospekti ja selle lisadega.

Margus Rink Coop Panga IPOst

Margus Rink Coop Panga IPOst – LHV Podcast 21 2019

Kuula:

Kirjeldus:
Coop Pank suundub börsile ning aktsiaid saab märkida juba 18.-29. novembril. LHV maaklertegevuse juhil Sander Pikkelil on podcastis külas Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink, kes annab vastuseid investoreid huvitavatele küsimustele. Mis ettevõte on Coop Pank? Millised on tulevikuplaanid, kui kiiresti soovitakse kasvada ja mida investoreile lubatakse? Kuula podcastist.

Emitent on Coop Pank AS. Finantsnõustaja on AS LHV Pank. Teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovitusega. Enne otsuse langetamist tutvu hoolikalt investeeringut puudutavate materjalide ja võimalike riskidega ning vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. Pakkumise prospekt, selle lisa ja kokkuvõte on saadaval ettevõtte kodulehel www.cooppank.ee/pakkumine ja Finantsinspektsiooni kodulehle fi.ee. Finantsinspektsiooni poolt prospekti heakskiitmine ei ole käsitletav pakutavatele väärtpaberitele heakskiidu andmisena. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.

Saade #196: Coop Pank teeb IPO

Saade #196: Coop Pank teeb IPO

Kuula:

Kirjeldus:
Saade #196: Coop Pank teeb IPO by investeerimisraadio

Saade #192: Margus Rink viib Coop Panga börsile

Saade #192: Margus Rink viib Coop Panga börsile

Kuula:

Kirjeldus:
Ülevaade sellest, kuidas tekkis Coop pank, mis eristab Coop panka ja Coop kaubandust ja miks IPOt vaja on?

Saade #146: Tallinna Sadama IPO

Saade #146: Tallinna Sadama IPO

Kuula:

Kirjeldus:
Mõtiskleme selle üle, mis on Sadama IPO plussid ja miinused ja küsimused.

Tallinna Sadama IPO

Tallinna Sadama IPO – LHV Podcast 13 2018

Kuula:

Kirjeldus:
AS-i Tallinna Sadam IPO on alanud ja seetõttu on LHV podcastis külas ettevõtte juhatuse esimees Valdo Kalm. LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel küsib aktsia hinna kohta ja kuidas see kujunes, samuti märkimise detailide kohta, Tallinna Sadama tulevikuplaanide, aga ka ettevõttega seotud riskide kohta. Tallinna Sadama aktsiate avalik pakkumine kestab 6. juunini.

Vaata ka: lhv.ee/tallinnasadam

Teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovitusega. Enne otsuse langetamist tutvu palun hoolikalt investeeringut puudutavate materjalide ja võimalike riskidega ning vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. Pakkumise prospekt, selle lisa ja kokkuvõte on saadaval ettevõtte kodulehel investor.ts.ee ja Finantsinspektsiooni kodulehle fi.ee. Investeerimisteenuste pakkuja on AS LHV Pank.

Saade #145: Tallinna Sadama IPO

Saade #145: Tallinna Sadama IPO

Kuula:

Kirjeldus:
Millega täpselt tegeleb börsile tulev Tallinna Sadam?

Saade 117: Madara Cosmetics IPO [ENG]

Saade 117: Madara Cosmetics IPO [ENG]

Kuula:

Kirjeldus:
Time to take a look at the most recent IPO on the Baltics. What is Madara cosmetics and what is their business plan?

Saade 116: Vitamiinide IPOst

Saade 116: Vitamiinide IPOst

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses saates uurime väikeinvestorite “hullutamises” süüdistatud Meravita vitamiinide IPO kaasust.