isamaa

#25 Võhkarid: “Tõmba na**ui, Isamaa”

#25 Võhkarid: “Tõmba na**ui, Isamaa” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1042510900-user-348324483-25-vohkarid-kravtsenko-vs-gabtsenko.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: #25 Võhkarid: “Tõmba na**ui, Isamaa” by Koik ja Jääger

Read More

Sven Sester: piinlik, et nihuke asi on olnud

Sven Sester: piinlik, et nihuke asi on olnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1039176487-viljakysib-sven-sester-piinlik-et-nihuke-asi-on-olnud.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: “Pole midagi öelda, täna hommikul oli suur šokk,” tunnistab Isamaa juhatuse liige Sven Sester. Jutuks tuleb: “sott näkku”, pettus juhatuse volituste pikendamisel, väljaviskamiskultuur.

Read More

Lobjakas vs. Vooglaid abielurefendumist ja katuserahadest

Lobjakas vs. Vooglaid abielurefendumist ja katuserahadest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid20201204.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Reedeses saates «Lobjakas vs. Vooglaid» arutlevad saatejuhid Ahto Lobjakas ja Varro Vooglaid erakond Isamaa pooldumise põhjuste üle abielureferendumi küsimuses. Veel võtavad Lobjakas ja Vooglaid käsitleda regionaalsete investeeringute ehk niinimetatud katuseraha probleemistiku. Lisaks jagavad saatejuhid mõtteid Brüsseli «seksipeo» tõttu Euroopa Parlamendi saadiku kohalt tagasi astunud…

Read More

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist

Tõnis Kons: oma rahva tülliajamisel ei ole konservatiivsusega mingit pistmist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/865964455-viljakysib-tonis-kons-oma-rahva-tulliajamisel-ei-ole-konservatiivsusega-mingit-pistmist.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Isamaa rüpes sündinud Parempoolsete ajuks peetav Tõnis Kons lennutas iroonianooli nii EKRE, Reformierakonna kui ka Isamaa juhi Helir-Valdor Seedri pihta.

Read More

Seeder lubab, et Isamaast ei saa kunagi liberaalset erakonda

Seeder lubab, et Isamaast ei saa kunagi liberaalset erakonda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/864225793-viljakysib-seeder-lubab-et-isamaast-ei-saa-kunagi-liberaalset-erakonda.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Isamaa erakonna juht Helir-Valdor Seeder kinnitab, et tema parteil pole põhjust koalitsiooni vahetada, nii et oravad jäävad pika ninaga. Hoogsalt ajakirjaniku “valesid” paljastades jääb Seeder vassimisega vahele.

Read More

Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud

2. Helir-Valdor Seeder: ei ole üldse häbi olnud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/793578922-viljakysib-helir-valdor-seeder-ei-ole-uldse-habi-olnud.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder selgitab, milles ajakirjanikud eksisid, kui pidasid tema käitumist pensionireformi ja teise samba maksete peatamise sidumise asjus väljapressimiseks.

Read More

Teadusleppest targa ühiskonnani: erakondade visioon

Teadusleppest targa ühiskonnani: erakondade visioon by Arvamusfestival Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/674013995-arvamusfestival-teadusleppest-targa.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Eesti erakonnad, teadlased ja ettevõtjad sõlmisid detsembris 2018 teadusleppe, mille järgi tõuseb Eesti avalik teadustegevuse rahastus järgmise kolme aastaga ligi kaks korda, ühe protsendini sisemajanduse kogutoodangust. Kevadine koalitsioonileping kordas ühe protsendi eesmärki, kuid uues eelarvestrateegias taganes valitsus kokkuleppest. Küsime, kuidas näevad erakonnad teaduse…

Read More

Mis juhtub, kui inimesed saavad oma säästude üle ise otsustada?

Mis juhtub, kui inimesed saavad oma säästude üle ise otsustada? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/665737262-arvamusfestival-mis-siis-kui-saastude-ule-ise-otsustada.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Keskerakonna, EKRE ja Isamaa koalitsioon on kokku leppinud, et II pensionisammas muutub vabatahtlikuks. Kuidas see reform ellu viiakse ning millist mõju avaldab see Eesti inimestele ja majandusele? Arutelu juht: Mirko Ojakivi Osalejad: Helir-Valdor Seeder, Andres Sutt, Rain Lõhmus, Kristjan Järvan…

Read More

Miks on Eesti peredes nii palju vägivalda?

Miks on Eesti peredes nii palju vägivalda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/665737256-arvamusfestival-miks-on-eesti-peredes-palju-vagivalda.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Miks Eesti mees peksab naist? Ja miks Eesti naine laseb ennast mehelpeksta? Mis põhjustab perevägivalda ja miks seda Eestis nii palju on? Arutelu juht: Marko Pomerants Osalejad: Riina Solman, Mihkel Kunnus, Helen Hääl, Eha Reitelmann, Kait Sinisalu Korraldaja: Isamaa Arutelu leidis aset 9….

Read More

Valimiste analüüs! Keskerakonna kaotus kõikjal! Reformi plaan sotside ja Isamaaga

Valimiste analüüs! Keskerakonna kaotus kõikjal! Reformi plaan sotside ja Isamaaga Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/584690244-tagatuba-valimiste-analuus-keskerakonna-kaotus-koikjal-reformi-plaan-sotside-ja-isamaaga.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Valimistulemusi analüüsivad Delfi valimissaate stuudios Reformierakonna peasekretär Erkki Keldo ja keskerakonna aseesimees Mailis Reps.

Read More