isikuandmed

Saksa majandustund: miks sakslased oma riiki isikuandmete kogumisel vähem usaldavad?

25.09.20 Saksa majandustund: miks sakslased oma riiki isikuandmete kogumisel vähem usaldavad? Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/900832024-aripaeva-raadio-250920-saksa-majandustund-miks-sakslased-oma-riiki-isikuandmete-kogumisel-vahem-usaldavad.mp3 Kirjeldus: Sakslased on isikuandmete kogumise ja kasutamise, eriti digitaalsel kujul kogumise ja kasutamise suhtes märgatavalt pelglikumad kui eestlased, selgub seekordsest „Saksa majandustunnist“. Saksamaa eluga hästi kursis olev advokaat Aet Bergmann selgitab saates, miks see nii on ning kuidas meie sellega arvestada saame….

Read More

FoundMe podcast: osadest isikuandmetest peab ettevõtja eemale hoidma

FoundMe podcast: osadest isikuandmetest peab ettevõtja eemale hoidma Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/892952005-aripaeva-raadio-foundme-podcast-osadest-isikuandmetest-peab-ettevotja-eemale-hoidma.mp3 Kirjeldus: Saates tuleb juttu sellest, mis on isikuandmed, kuidas peaksid ettevõtjad toimima, kui nad arendavad uusi teenuseid või tooteid, mis töötlevad isikuandmeid. Samuti arutletakse selle üle, kas isikuandmeid on võimalik n-ö ära kaotada, millised on täna tehnilised võimalused, et isikuandmeid tuvastada ja asendada ning kuidas…

Read More

Isikuandmete kaitse – Kaido Künnapas & Kärt Salumaa

Turundusraadio 184: Isikuandmete kaitse Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/305388322-marketingi-instituut-turundusraadio-184-isikuandmete-kaitse.mp3 Kirjeldus: Vandeadvokaat Kaido Künnapas ja Justiitsministeeriumist Kärt Salumaa selgitavad uut isikuandmete kaitse seadust, Mihkel Uiboleht Eesti Jalgpalli Liidust tutvustab EV100 turundusideed: Eesti-Soome 100+jalgpalli maavõistlus.

Read More

Isikuandmete majandus – Tanel Mällo

Turundusraadio 135: Isikuandmete majandus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/241574740-marketingi-instituut-turundusraadio-135-isikuandmete-majandus.mp3 Kirjeldus: Tanel Mällo, STATS Unities partner räägib inimesekesksest andmemajandusest. Visioone avardav!

Read More