Jaan Härms

Sisuturundussaade. Saku juht: enne arvestasime investeeringu tasuvuse, nüüd ökojäljega

20.05.21 Sisuturundussaade. Saku juht: enne arvestasime investeeringu tasuvuse, nüüd ökojäljega Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/1051934119-aripaeva-raadio-200521-sisuturundussaade.mp3 Kirjeldus: Saku Õlletehas, mis toodab aastas üle saja miljoni liitri jooke, plaanib aastaks 2030 jõuda süsiniku jalajäljega nullini. Milliseid samme, investeeringuid ja strateegia muutust see nõudnud on, räägivad saates Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms ja turundusdirektor Eva Maarend. Räägime pakendiinnovatsioonist ja ka…

Read More

Sisuturundussaade: Saku õlu on Islandil hitt, ka eksport Venemaale kasvab

09.10.20 Sisuturundussaade: Saku õlu on Islandil hitt, ka eksport Venemaale kasvab Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/907588183-aripaeva-raadio-091020-sisuturundussaade-saku-olu-on-islandil-hitt-ka-eksport-venemaale-kasvab.mp3 Kirjeldus: Tänases saates räägivad Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms ja turundusjuht Eva Maarend muutunud tarbijaeelistusest, alkoholivabade õllede turuosa plahvatuslikust kasvust, Saku Õlletehase ekspordi kasvust Venemaale ja Hiinasse ning muidugi ka piirikaubanduse mõjust Eesti majandusele. Saadet juhib Hando Sinisalu.

Read More

Restoranide ja cateringi näguripäevad. Sektor vajab positiivseid sõnumeid

Restoranide ja cateringi näguripäevad. Sektor vajab positiivseid sõnumeid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/833303950-majandusaruanne-restoranide-ja-cateringi-naguripaevad-sektor-vajab-positiivseid-sonumeid.mp3 Kirjeldus: Majandusaruande podcastis on seekord külas Saku Õlletehase juht Jaan Härms ning Carmen Cateringi juht Argo Koppa. Juttu tuleb sektori olevikust ja tulevikust ning sellest, miks kurikuulus 2+2 reegel tuleks kaotada. Saatejuht Tanel Saarmann.

Read More