jalad

Imelisi tulemusi lubavad reklaamid valetavad – kreemid ja tabletid veenilaiendeid ei kaota

Imelisi tulemusi lubavad reklaamid valetavad – kreemid ja tabletid veenilaiendeid ei kaota Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/858788656-tervist-imelisi-tulemusi-lubavad-reklaamid-valetavad-kreemid-ja-tabletid-veenilaiendeid-ei-kaota.mp3 Kirjeldus: Veenilaiendid on krooniline sidekoehaigus. Nende vältimiseks ei anna küll palju ära teha, kuid sellest hoolimata ei pea jalgadele tekkinud inetu veenivõrgustiku või kobrutava laiendiga leppima. Jalgade ilu on võimalk taastada. Mil moel?

Read More

Ka saleda inimese jalad võivad mõnikord olla üpris jämedad. Miks?

Ka saleda inimese jalad võivad mõnikord olla üpris jämedad. Miks? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/737372653-tervist-ka-saleda-inimese-jalad-voivad-monikord-olla-upris-jamedad-miks.mp3 Kirjeldus: Kas väsinud ja paistes jalad viitavad ainult pikale püstijalu veedetud päevale või tuleks mõelda ka mõnele tõsisemale tervisehädale? Millega tursunud jalgadele leevendust pakkuda? Millal peaks kompressioonsukki kandma hakkama?

Read More

Kas tallatoed võtavad jalavalu ära või on tegemist mõttetu raharaiskamisega?

Kas tallatoed võtavad jalavalu ära või on tegemist mõttetu raharaiskamisega? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/607740699-tervist-kas-tallatoed-votavad-jalavalu-ara-voi-on-tegemist-mottetu-raharaiskamisega.mp3 Kirjeldus: Jalad kannavad meid läbi elu, seega on korras jalad on üliolulised. Eesti üks parimaid igapäevaselt jalalabaprobleemidega tegelevaid ortopeede, dr Vahur Metsna on öelnud, et isegi näiliselt tühisest veidi kõverdunud väiksest varbast võib välja areneda tõsine emotsionaalne katastroof.

Read More