Jana Vainola

Missugused on kasulikud mänguasjad?

Missugused on kasulikud mänguasjad? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1005417874-lapseareng-missugused-on-kasulikud-manguasjad.mp3 Kirjeldus: Millised mänguasjad lapsi lõbustavad ? Ja millised mänguasjad lapsi arendavad ?

Read More

Beebi ei oska lusikaga süüa, aga oskab nutiseadet scrollida

Beebi ei oska lusikaga süüa, aga oskab nutiseadet scrollida Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/985995061-lapseareng-beebi-ei-oska-lusikaga-suua-aga-oskab-nutiseadet-scrollida.mp3 Kirjeldus: „Väikelapse areng” on Delfi Tasku podcast, milles räägitakse lapse arengust, tema vajadustest, tunnetest, sotsiaalsetest oskustest ja paljust muust oluliselt. Peaasjalikult keskendutakse lastele vanuses 2–6 eluaastat.

Read More

Nukumängu kasulikkusest lapse emaatiavõime arenemisel

Nukumängu kasulikkusest lapse emaatiavõime arenemisel Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/972939343-lapseareng-nukumangu-kasulikkusest-lapse-emaatiavoime-arenemisel.mp3 Kirjeldus: Barbie loojad teavad, et nukkudega mängimine on väga loominguline tegevus, Barbie nukk on lapsele samaaegselt eeskuju ning ka hea mängukaaslane.

Read More

Eestlaste lemmikumad automudelid

Eestlaste lemmikumad automudelid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/849459289-lihtsaltrahast-eestlaste-lemmikumad-automudelid.mp3 Kirjeldus: Millised on eestlaste lemmikumad automudelid ? Millises seisus on tänane autoturg ? Nendel teemadel arutavad Coop Panga Liisingu äriliinijuht Martin Ilves ja Škoda Laagri juhatuse liige Maario Orgla. Saatejuht Jana Vainola.

Read More