Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!”

#218 Saates William Koval “Kõik meie kannatused saavad alguse sellest, et me elame eituses!” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
William Koval kannab motivatsioonikõneleja silti. Öeldakse, et maailm on meie lava ja meie näitlejad seal sees – ka William on olnud kunagi hullmeelne ja hirmul näitleja. Oma elus on tehtud igasugu veidruseid nagu näiteks purjus peaga loomaaias ninasarvikul eest ära jooksmine, politseinikega kaklemine, traumapunktid ja arestimajad. William on alati kartnud erineda ja olla tema ise, kuniks hetkeni, mil ta valis hirmu asemel armastuse. William on loomult aga suuremeelne unistaja ja usub tõsimeeli, et elus on tegelikult kõik võimalik. William on viimaste aastate jooksul osalenud mitmetes telesaadetes, podcast’ides ja esinenud ka mitmel laval. Talle kuulub Facebooki grupp “Koos muudame maailma paremaks”, kus teda jälgib ümmarguselt +18 000 inimest! William on veendunud, et selleks, et elu saaks muutuda, peab muutuma ka see, kuidas sina suhtud endasse. Ta on kirjutanud ka värske raamatu JES Kirjastuse “MEES” sarja, mille nimeks on “MEES 6 – maskiga või maskita”.

Head mõtted Williamilt:
“Elu ei peaks olema üksluine kulgemine.”

“Enamus oma elust olen tegelikult purjus olnud ja mingist hetkest ka narkootikume tarbinud.”

“Kui sulle tundub, et sa hakkad hulluks minema, siis see võib hoopis tähendada seda, et sa oled tegelikult sellest unest ärkamas.”

“Tihtipeale me tahame kuuluda nende inimeste sekka, kelle juurde me ei ole mõeldud kuuluma.”

“Kõikidele meeldimine on mõttetu üritus.”

“Õppida tuleks aru saada sellest, et mida tähendab päriselt olla avatud. Sa ei arene edasi, kui sa oled suletud mõttemaailmaga.”

“Ükski asi ei tee sind õnnelikuks, mis tuleb sinust väljastpoolt.”

“Nii kaua kui ma elan eituses, ma kannatan.”

“Kõik, mida me endale ütleme, nii hakkabki olema. Me loome endale seda, kuidas ma iseendaga räägime, see on sisemine alateadlik programm, mis loob meile piiravaid uskumusi ehk lugusid.”

Jälgi Wiliamit:
https://www.facebook.com/viljar.koval
https://www.facebook.com/koosmuudamemaailmaparemaks

JES Kirjastuse looja ja tegevjuht Jesper Parve “Et edukaks saada, peab vahel sõnnikut sööma!”

#198 JES Kirjastuse looja ja tegevjuht Jesper Parve “Et edukaks saada, peab vahel sõnnikut sööma!” by 🎧🎙️Podcast “Ausad mehed”

Kuula:

Kirjeldus:
Podcasti “Ausad mehed” käesoleva saate külaliseks on paljudele eestlastele tuntud Jesper Parve. Jesper on edine profikorvpallur, olles täna pigem tuntud kui kirjaniku ja teiste andekate kirjanike kirjastajana. Tal on enda sulest ilmunud saritriloogia nimega “Mees” ja tema JES Kirjastuse alt on tänase seisuga (18.veebruar aasta 2021) ilmunud 15 raamatut ning neid muudkui tuleb aga juurde. Jesper on ka kõva brändikujundaja, olles loonud enda tegemistest mõnusa JES TRIBE kaubamärgi, mille alla on koondunud JES Kirjastus, JES Podcast, JES Sandwich Studio, JES Beachouses ning JES Disain. Tal on olnud võimalus ka saateid juhtida ja juba pikemat aega on koos Margus Vaheri ja Eero Spriidiga tehtud ka ülimenukat vestlusõhtut “Mida mehed tegelikult tahavad?”.

Head mõtted saatest:
“Sul Peab olema fänne, kes sind armastavad ja “fänne”, kes sind vihkavad. Kogu see asi, mida ma teen tiirleb tegelikult nende kahe äärmuse vahel.”

“Linna kõige suuremat maja on võimalik ehitada kahte erinevat moodi: lõhud kõik ülejäänud majad maha, ehitad ühekorruselise maja ja sul ongi linna kõige suurem maja; teine variant on ehitada teistest kõrgema maja.”

“Tuleb õppida mäest alla jooksma, ehk kui hoog tuleb sisse, siis tuleb tuld anda, et asjad liikuma saada.”

“Ära Ürita aidata inimesi, kes ei taha, et neid aidatakse.”

“Minu elu moto ja märksõna on “lihtne elu”.”

“Ärge aidake mitte kedagi, kui ta ei palu teid, see on totaalne ajaraiskamine.”

“Ära tee mitte kunagi Teiste inimeste unistusi maha, sest sa ei näe teise inimese sisse ja seda, milliseid võimalusi ta näeb oma unistuse teostamiseks.”

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: LT123250047489114256
BIC: REVOLT21
SAAJA: Chris Kala

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.ausadmehed.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Jälgi Jesperi tegemisi siit:
www.instagram.com/jesperparve/
www.instagram.com/pihlainspiratsioonitalu/
www.facebook.com/jesper.parve