Teistmoodi Tulevik #5

Teistmoodi Tulevik #5 by Sotsiaaldemokraadid

Kuula:

Kirjeldus:
Koos Lauri Läänemetsaga teeb suvel saadet Juhan-Mart Salumäe

Saatekülalise Jevgeni Ossinovskiga räägitakse kliimast. Miks peavad fossiilkütused jääma maa-alla, kuidas jõukamad saastavad aga kannatavad vaesemad nii riigid kui inimesed, kes tegelikult kliimasoojenemise kinni peaks maksma, kuidas fossiilkütuste äri kasutab kilbina töölisi ja mismoodi tuleks meie igapäevane heaolu ümber defineerida.

Ajaloolane ja Riigikogu liige Jaak Juske räägib August Reist, kellel on vähemalt sama oluline roll Eesti riigi loomisel, kujunemisel ja järjepidevuse hoidmisel eksiilis, kui seda oli Konstatin Pätsil.

Meeleavaldus

Meeleavaldus

Kuula:

Kirjeldus:
Laupäeval, 11. jaanuaril kogunes Tallinna vanalinnas üle 300 loomakaitsja, kes toetavad karusloomafarmide sulgemist. Riigikogu ees võtsid sõna Loomuse loomade heaolu töörühma juht Martin Garbuz, Läti loomade eestkoste organisatsiooni Dzīvnieku brīvība juht Katrīna Krīgere, Eestimaa Rohelised juht Züleyxa Izmailova ja riigikogu liige, sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovski. Kuula reportaaži!

Diversity – a tool for sustainable success

Diversity – a tool for sustainable success by Arvamusfestival

Kuula:

Kirjeldus:
Discussion is about the benefits of diversity for different types of organisations. Diverse workforce brings along open-mindedness and helps to grasp all potential business opportunities. It is fruitful on both management level as well as in the overall workforce. Several researches have proven that companies with more women in management positions are more profitable (IMF 2016). Research also indicates companies with more diverse workforces perform better financially (McKinsey & Company, 2018). Why diversity brings various benefits? Are Nordic and Baltic companies realizing this competitive edge?

Moderator: Annika Arras (CEO & Partner at Miltton New Nordics)
Participants: Piia Karhu, Senior Vice President, Customer experience, Finnair; Anu Realo (PhD), professor, Warwicki University (Great Britain) and University of Tartu; Kaire Tero, HR manager, Rimi Eesti Food AS; Jevgeni Ossinovski, Parliament of Estonia; Ahmed Abdirahman, Policy Expert at Stockholm Chamber of Commerce, Sweden (policy adviser, Stockholm Chamber of Commerce)
Organiser: Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis

Discussion took place on 9th of August 2019 in Paide. It was recorded outdoors where blowing wind and rustling rain add a little flavour.

Kas maksud on karistus või õnnistus? | Arvamusfestival 2018

Kas maksud on karistus või õnnistus? | Arvamusfestival 2018

Kuula:

Kirjeldus:
Arutelu eesmärk on lühidalt rääkida lahti, miks maksud on head ja ühiskondlike hüvede loomise jaoks vajalikud. Samas rõhudes sellele, et kodanikud on ise parimad otsustajad, mida oma rahaga ette võtta. Maksud peaksid olema nii väikesed kui võimalik ja nii suured kui hädavajalik. Tulevikku silmas pidades arutame, kuidas töö maksustamine ajas muutub ning milliseid makse oleks võimalik kaotada, et suurendada sissetulekuid ning aidata majandusel areneda.

Arutelu juht: Dmitri Jegorov
Osalejad: Jürgen Ligi, Jevgeni Ossinovski, Marko Pomerants.

Vaata arutleu Facebookist https://www.facebook.com/reformierakond/videos/10155783568802883/