joonas seram saks

Joonas Seram Saks “Halb enesetunne on siis, kui Sa elad oma tõe vastu!”

#40: Joonas Seram Saks “Halb enesetunne on siis, kui Sa elad oma tõe vastu!” by dali podcast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1030801165-dalikarat-40-joonas-seram-saks-halb-enesetunne-on-siis-kui-sa-elad-oma-toe-vastu.mp3 Kirjeldus: “Sul on enamus ajast hea olla ja naudid elu, aga märkad, et mingil hetkel läheb raskeks. Järelikult oled sa kuskil hakanud enda tõe vastu elama. Järelikult sa valetad iseendale. Ja valetamine tähendab kahte asja –…

Read More

Külas elu-uurija Joonas Seram Saks

#6 Dalí podcast, külas elu-uurija Joonas Seram Saks by dalikarat | Dali Karat Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/816094012-user-669558156-6-dali-podcast-kulas-elu-uurija-joonas-seram-saks.mp3 Kirjeldus: 🎧 PA-RAM-PA-RAA! 🎧 Dalí podcasti järgmine, juba #6 saade on Sinu ees NÜÜD 👏 Saatekülaliseks on elu-uurija Joonas Seram Saks, kellega vestlus toimus hoopis looduses. . Joonasega rääkisime vaikusest, tühjusest, iseendale lähemale jõudmisest ning sellest, misasi on valgustumine. ….

Read More

Külas elu-uurija Joonas Seram Saks

#6 Dalí podcast, külas elu-uurija Joonas Seram Saks by dalikarat | Dali Karat Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/816094012-dalikarat-6-dali-podcast-kulas-elu-uurija-joonas-seram-saks.mp3 Kirjeldus: 🎧 PA-RAM-PA-RAA! 🎧 Dalí podcasti järgmine, juba #6 saade on Sinu ees NÜÜD 👏 Saatekülaliseks on elu-uurija Joonas Seram Saks, kellega vestlus toimus hoopis looduses. . Joonasega rääkisime vaikusest, tühjusest, iseendale lähemale jõudmisest ning sellest, misasi on valgustumine. ….

Read More