Juhtimine Juhtimiseta

Pole vaja seda elu liiga tõsiselt ka võtta

Pole vaja seda elu liiga tõsiselt ka võtta Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1802606646-juhtiminejuhtimiseta-pole-vaja-seda-elu-liiga.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Räägime Ivari esimese päevade taipamistest Brasiilias, ajast ja selle kulgemisest. Jõuame tõdemuseni, et ümbrus võiks ikka peegeldada mind ka tööl ja elu ei tasu võtta nii süsteemselt ja piiritletult kui seda tegema kipume.

Read More

Toksilisus tööl – kuidas ära tunda?

Toksilisus tööl – kuidas ära tunda? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1798144876-juhtiminejuhtimiseta-toksilisus-toeoel-kuidas-aera.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kust jookseb toksilise töökeskkonna piir ja millal tuleb vaadata iseendasse ja millal kiiresti välja astuda? Me ei pea harjuma toksilususega, vaid oskama sellega midagi enda jaoks ette võtta.

Read More

Üleenesekindlad inimesed

Üleenesekindlad inimesed Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1792160314-juhtiminejuhtimiseta-ueleenesekindlad-inimesed.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Mida teha inimestega, kes on liigselt enesekindlad? Kust läheb piir “liigse” vahel ja mida selliste inimeste sattumine su ellu tähendada võiks? Kuidas juhina toetada inimesi, kes ehk on pisut liiga enesekindlad oma kompetentside osas?

Read More

Kui pakutut ei võeta vastu

Kui pakutut ei võeta vastu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1786314879-juhtiminejuhtimiseta-kui-pakutut-ei-voeta-vastu.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Mida teha kui annan, panustan ja pakun, aga jooksen sellega justkui vastu seina. Seistakse vastu muudatustele ja kõigele väärtuslikule, mida pakun. Mis tunde see tekitab ja kuidas liikuda andmisest jagamisse ning mis on selle vahe?

Read More

Kahetsusest ja kahtlustest

Kahetsusest ja kahtlustest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1780421571-juhtiminejuhtimiseta-kahetsusest-ja-kahtlustest.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Oled avastanud end mõtlemast peale mõnd kohtumist, et oleks võinud ikka kuidagi teisiti öelda või käituda? Kõik meie elus on looming, ka suhted – kuid looming ei saa olla kunagi vale. Kui oleme kahtluses, hirmus, oleme mõtetes ja ei ole olevikus kohal. Ehk tasub tagasi- ja edasisidest…

Read More

102. Reaalsuse vastuvõtmisest

102. Reaalsuse vastuvõtmisest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1774112703-juhtiminejuhtimiseta-102-reaalsuse-vastuvotmisest.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Oled märganud, et üritad võidelda elu voolavusele vastu ja teha asju enda moodi, kuigi see võtlus loob vaid draamat. Austades protsesse nii nagu nad on, avanevad uued võimalused. Võitlusega paned end võimalustele kinni – tööl, kodus ja puhkehetkel. Räägime ka sellest kuidas tööl käivitatakse hülgamis- ja surmahirme.

Read More

101. Ausalt rasked vestlused

101. Ausalt rasked vestlused Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1767607680-juhtiminejuhtimiseta-101-ausalt-rasked-vestlused.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Iga juht puutub kokku keerukate ja raskete vestlustega – olgu siis lahti lastmine, koondamine vm. Kuidas arendada endas ettevõtja mõttelaadi raskete vestluste pidamisel ja millist aeda juht kujundab – iluaeda või looduskaitse all olevat ürgmetsa?

Read More

100. Nalja viskamine tööl – hea või halb?

100. Nalja viskamine tööl – hea või halb? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1760801514-juhtiminejuhtimiseta-100-nalja-viskamine-toeoel-hea.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Kust jookseb nalja tegemisel piir? Millal on sarkistiline nali omal kohal, kuid millal tuleb jälgida, et juhina hinnanguline agressiivne nali töötab vastu meeskonna õhustikule?

Read More

99. Kas eesmärgistad häid suhteid?

99. Kas eesmärgistad häid suhteid? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1754051496-juhtiminejuhtimiseta-99-kas-eesmaergistad-haeid.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Strateegiadokumentidesse jõuavad ilusad väärtused, aga kas päriselt peame silmas ka sügavalt pikaajaliste heade suhete ehitamist kui eesmärki? Miks me seda ei tee ja mis on meie sügavad sisemised takistused? Arutleme ka selle üle, et kas elu ikkagi läheb paremaks ühel hetkel.

Read More

98. Kas juhilt on mõistlik oodata toetust?

98. Kas juhilt on mõistlik oodata toetust? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1747179648-juhtiminejuhtimiseta-98-kas-juhilt-on-moistlik-oodata-toetust.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Märksõnad, mida tihti juhtidelt oodatakse on toetus, mõistmine, inimlikkus, selgus. Kust jookseb juhipoolse toetuse piir ning millal muutub jagatud mure kahekordseks mureks? Räägime ka sellest kuidas kellegi säästmise soov võib teha karuteene juhile, töötajale ja kogu organisatsioonile.

Read More