Digipööre kaubanduses ja tööstuses: tarneahela digitaliseerimine kaubanduses parandab efektiivsust

Digipööre kaubanduses ja tööstuses: tarneahela digitaliseerimine kaubanduses parandab efektiivsust

Kuula:

Kirjeldus:
Seekord on saate fookuses digitaliseerimise väljakutsed kaubanduse tarneahelas.
Räägime sellest, kuidas maailma suurimad kaupmehed Amazon ja Walmart on oma tarneahela digitaliseerinud ja kui kaugel tänane Eesti tegelikkus sellest on.
Arutlusele all on ka tooteinfo digitaliseerimine, tagastuste ja kampaaniate planeerimine kaubanduses ning digiauditi võimalused.
Külalised on Columbus Eesti kaubanduse ja logistika digitaliseerimise ärisuunajuht Piret Masing ning Jungent ja VIA3L tarneahela arendusjuht Tiina Raide, saadet juhib Hando Sinisalu.

Ettevõtte juubel: Jungent 30: otsime oma portfelli pidevalt uusi tooteid

11.01.21 Ettevõtte juubel: Jungent 30: otsime oma portfelli pidevalt uusi tooteid

Kuula:

Kirjeldus:
Esmatarbekaupade müügi- ja turundusfirmal Jungent saab tänavu 30 tegutsemisaastat täis, ettevõtte tegemisi tutvustanud Jungenti Baltikumi juht Mart Liibert räägib ka möödunud erilise aasta mõjudest.

Jungenti kaubavaliku hulka kuuluvad näiteks Colgate, Evian, Nivea ja Shelli määrdeained, lisaks pakutakse tooraineid toitlustusettevõtetele.

Juubelisaates tutvustab ettevõtte tegemisi Baltikumi juht Mart Liibert. Kuuleme, millised on Baltikumi turuosa hõivanud ettevõtte jaoks murekohad ning peatume väärtuste juures. Teemaks tulevad ka tarbijakäitumine ja koroonakriisi mõjud.

Jungenti Baltikumi juhi hinnangul on kriisist tingitud arengutest ärisektoril olnud ka palju võita. Mida täpsemalt, saab kuulata saatest.

Saadet juhib Mai Kroonmäe.