jüri ratas

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Ratast

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Ratast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1062515608-viljakysib-siim-kallas-me-pole-oelnud-et-ei-toeta-ratast.mp3 Kirjeldus: Reformierakonna auesimehe Siim Kallasega tuleb juttu nii eelmistest presidendivalimistest kui ka neist, mis ees.

Read More

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Jüri Ratast

Siim Kallas: me pole öelnud, et ei toeta Jüri Ratast Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1061877739-viljakysib-siim-kallas-me-pole-oelnud-et-ei-toeta-juri-ratast.mp3 Kirjeldus: Siim Kallasega tuleb juttu nii praegustest kui ka eelmistest presidendivalimistest, aga ka igihaljastest teemadest, mis Siim Kallase nimega ikka ja alati seostuvad.

Read More

Marko Mihkelson räägib, miks Jüri Ratas presidendiks ei sobi

Marko Mihkelson räägib, miks Jüri Ratas presidendiks ei sobi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1057369228-viljakysib-marko-mihkelson-raagib-miks-juri-ratas-presidendiks-ei-sobi.mp3 Kirjeldus: Riigikogu liige Marko Mihkelson mõtestab Valgevene sündmusi vastse lennukikaaperdamise taustal. Ent saatejuht ei suuda vastu panna kiusatusele pärida Mihkelsonilt kui RE juhatuse liikmelt ka presidendivalimiste kohta.

Read More

Igavene sassiratas

#26 Võhkarid: “Igavene sassiratas” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1050989383-user-348324483-26-vohkarid-igavene-sassiratas.mp3 Kirjeldus: #26 Võhkarid: “Igavene sassiratas” by Koik ja Jääger

Read More

Henn Põlluaas räägib, miks ta sobib presidendiks

Henn Põlluaas räägib, miks ta sobib presidendiks Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1048641601-viljakysib-henn-polluaas-raagib-miks-ta-sobib-presidendiks.mp3 Kirjeldus: EKRE poliitik Henn Põlluaas taunib Jüri Ratase laristamist. Tema juba autosse jooke ei telliks! Oma erakonna presidendikandidaadina tuleb tal vastata küsimusele, miks ta enda meelest presidendiks sobib ja missugune riigipea temast saaks.

Read More

Janek Mäggi: mul oleks väga kahju, kui Jüri Ratasest saaks president

Janek Mäggi: mul oleks väga kahju, kui Jüri Ratasest saaks president Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1018432909-viljakysib-janek-maggi-mul-oleks-vaga-kahju-kui-juri-ratasest-saaks-president.mp3 Kirjeldus: Keskerakondlasest suhtekorraldaja Janek Mäggi kurvastaks, kui Jüri Ratasest saaks president. Kaja Kallase kohta on Mäggil öelda: Kaja on tubli ja püüdlik, ilmselt õpib ükskord peaministri ameti ära ka. Juttu tuleb ka Huawei lobistamisest, millega Mäggi büroo tegeleb.

Read More

Millal teevad oravad EKREga valitsuse?

Millal teevad oravad EKREga valitsuse? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/978348379-vaimvardas-millal-teevad-oravad-ekrega-valitsuse.mp3 Kirjeldus: Reformierakond on lubanud, et nemad EKREga valitsust ei tee, seda aga – jumal paraku – lubas ju ka Jüri Ratas. Niisiis… Varem või hiljem teeb muidugi. Miks? Ja kuidas? Ja ikkagi, millal? Eesti poliitmaastiku sügavustesse kaevub professor Rainer Kattel.

Read More

“Sodoomiakriis Eesti moodi”

#9 Võhkarid: “Sodoomiakriis Eesti moodi” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/918435055-user-348324483-9-vohkarid-jookse-rootsi-voi-jookse-rootsis.mp3 Kirjeldus: Kristjan Lüüs oli kuri ja saatis homofoobid rassistid nihhi. Reitelmann oli kuri ja kutsus ERR saatejuhte loomapilastajateks. Jüri Ratas sai jalaga tagumikku ja kinkis selle eest kiusajatele torti. Samuti tegelesime Sanna Kartau artikliga, kes istus neli kuud vandenõuteoreetiliste sugemetega fringe-katoliikluse pesas. Saatejuhtideks Märt Koik ja Andreas Jääger…

Read More

«Mängumehed» 11. mail

«Mängumehed» 11. mail Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/mangumehed/mangumehed2020051201.mp3 Kirjeldus: Fookuses on 2015. aastal toimunud EM, kuhu Eesti meeskond pääses üle pika aja. Meie jaoks Ameerika mägedel kulgenud turniiri aitab meenutada toona tiimi abitreenerina töötanud Sõber. Kogenud juhendaja jutustab nii halvast kui ka heast endale omase aususe ja otsekohesusega. Muuhulgas selgub, mis läks juba enne finaalturniiri algust valesti, millega…

Read More

Käo rahapesust – Eesti pärismaalased tuuakse ohvriteks!

11.12.19 Käo rahapesust -Eesti pärismaalased tuuakse ohvriteks! Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/726212350-aripaeva-raadio-111219-kao-rahapesust-eesti-parismaalased-tuuakse-ohvriteks.mp3 Kirjeldus: Täispikk saade kuulatav Äripäeva enda podcasti keskkonnast siit: https://www.aripaev.ee/raadio/episood/kao-rahapesust-eesti-parismaalased-tuuakse-ohvriteks Äripäeva fookuses on seekord NG Investeeringute üks omanik Jüri Käo. Ettevõtja, kes intervjuusid tihti ei anna, kuid kellel on alati oma arvamus. Räägime sellest, kas ja mis tingimustel oleks Jüri Käo nõus Tallinna Kaubamaja maha müüma…

Read More