Juuksed

Sul on probleeme juuste või nahaga? Eestist leiab looduskosmeetika, mis on juba aidanud paljusid

Sul on probleeme juuste või nahaga? Eestist leiab looduskosmeetika, mis on juba aidanud paljusid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1064125870-elustiil-sul-on-probleeme-juuste-voi-nahaga-eestist-leiab-looduskosmeetika-mis-on-juba-aidanud-paljusid.mp3 Kirjeldus: Eesti loodusest leiab loodusvara, mis on kogu maailmas unikaalne ning mille saab oma ilu heaks vägagi efektiivselt tööle panna. Ühest imelisest tervenemisest saigi alguse Eesti oma turbakosmeetikabränd Aesti Skincare. Uude episoodi ongi kutsutud Aesti Skincare OÜ turundusjuht Mari-Liis…

Read More

Juuksehooldustrend, mis levib lausa plahvatuslikult

Juuksehooldustrend, mis levib lausa plahvatuslikult Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1046779672-elustiil-juuksehooldustrend-mis-levib-lausa-plahvatuslikult.mp3 Kirjeldus: Uues episoodis räägitakse juuksehooldusbrändist, mis on võitnud väga paljude naiste südamed. Kuidas saab nii olla, et sellest räägivad kõik? Vastuse annavad Olaplexi brändijuhid Annika Mikk ja Lilit Liin.

Read More

Kas ka sina teed neid suurimaid vigu juuksehoolduses?

Kas ka sina teed neid suurimaid vigu juuksehoolduses? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/923106181-elustiil-kas-ka-sina-teed-neid-suurimaid-vigu-juuksehoolduses.mp3 Kirjeldus: Kas juuste harv pesemine on tervislik? Kumb on parem, kas fööni kasutamine või loomulikul teel juuste kuivatamine? Kas poešampoonid on ikka nii kahjulikud? Need ja paljud teised juukseteemalised küsimused saavad vastatud, sest külla kutsutud Trihholoogiakeskuse esindaja Kelly Saatmann.

Read More

Külma ilmaga paljapäi ringilippamine sillutab teed kiilaspäisusele

Külma ilmaga paljapäi ringilippamine sillutab teed kiilaspäisusele Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/716544502-tervist-kulma-ilmaga-paljapai-ringi-lippamine-sillutab-teed-kiilaspaisusele.mp3 Kirjeldus: Juuksed, olgu nad paksud või õhukesed, inimese pead külma eest tõhusalt ei kaitse. Vastupidi – nad saavad ka ise kannatada. Miks ja kuidas?

Read More

Riho Uibo

Riho on minu lapsepõlve sõber ja klassikaaslane, kellega ma tegin kunagi koos videosi mis said kiiresti Eesti YouTube’i klassikaks. Tänapäeval on temast saanud kirjanik ja harrastusnäitleja. Me räägime selles osas tema kokutamisest, Hiiu Kooli aegadest, tema raamatust “Distants ja Horisondid”, kuidas me tegime tänaval juba pranke siis kui prank videosi veel ei eksisteerinud, meie MTV…

Read More