Triin Terasmaa. Rahu selle toitumisega – lase vabaks!

#41 Ausad Naised – “Triin Terasmaa. Rahu selle toitumisega – lase vabaks!” by Ausad Naised

Kuula:

Kirjeldus:
Saagem tuttavaks imelise naisega, kelleks on Triin Terasmaa! 😍

✨ Triin on toitumisterapeut, teeta tervendamise praktik ning Pharma Nord Eesti koolitaja. Ta aitab inimestel mõista, kuidas toitumine võib meie tervislikku seisundit mõjutada.
✨ Ebaterve eluviis on üheks põhjuseks krooniliste haiguste väljakujunemisel ning teeb keha erinevatele viirustele vastuvõtlikumaks. Triin ütleb, et teadlik, õnnelik, terve ja rahulolev inimene oskab enda tunnet kuulata, elab oma elu ja vastutab oma elu eest. Normaalne on see, et tunneme end oma elus kogu aeg fantastiliselt!

🌼Maailmas ning meie ümber liigub meeletult palju info üleküllust seoses toitumise, tervise, toidulisandite ning kõige muu sarnasega – meie suurim küsimus oli, et kuidas selles kõiges virvarris orienteeruda ning leida vajalik/õige info??
✨ Kõik küsimused selgitas Triin meile rahulikult oma mõnusas zen – olekus lahti selgitas, energia oli lausa ülevoolavalt äge!
✨ Saime pajatatud toidulisanditest, ning õppisime, et kõik ei ole ikka nii, kuis esmapilgul tundub…
✨Rääkisime tervisest ning vastutusest, toitumisest ning toitumisteraapiast ja loomulikult üldisest heaolust.

PS! Triin avaldas meile ka saladuse, mis on selle suve parim kaalulangetaja! 😁

Suur-suur aitäh Sulle Triin – väärtus, mida jagasid on kindlasti mõõtmatu ning Ausad Naised Soovivad Sulle tänase päeva puhul palju õnne sünnipäevaks! 🎉

Talis Tobreluts ja Tiia – kehakaal ja toitumine

#1 – Talis Tobreluts ja Tiia – kehakaal ja toitumine

Kuula:

Kirjeldus:
Alustab Tervisekassa podcastide sari, mis kutsub kuulajaid osa saama põnevatest tervist puudutavatest teemadest, mida üheskoos säravate saatekülaliste ja oma ala ekspertidega luubi alla võetakse.

Sarja avaosa keskendub kehakaalule ja toitumisele. Külas on elustiilitreener Talis Tobreluts ning särtsakas kaalulangetaja Tiia. Üheskoos arutatakse dieedi ja füüsilise aktiivsuse rolli üle kaalulangetamise teekonnal ning räägitakse oma isiklikest võitudest ja raskustest sel teel. Esimest saadet juhib Tervisekassa kommunikatsioonijuht Evelin Trink.

Robert Salep – Kaalulangetajast Ironmaniks

Robert Salep – Kaalulangetajast Ironmaniks by E.L.U. Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Hei, saame tuttavaks! Kui soovid teada kes ma olen ja miks ELU Podcastiga algust tegin, siis seda saad kuulata siin väikeses tutvustuses. 
E.L.U. (Eduni Läbi Uskumuste) Podcast sai oma nime seetõttu, et mina avastasin enda jaoks uskumuste rolli enda elus. Kas sina tead mis on uskumused? Mina ka ei teadnud!  Need on nagu rongirööpad, mida mööda sinu mõte liigub.
 Uskumused on sinu alateadlikud mõtted, milles oled 100% veendunud, et see on absoluutne tõde. Need võivad sind kas edasi viia või tagasi hoida ja sa ise ei teagi seda.
Hea uudis on see, et uskumusi on võimalik muuta, aga esialgu pead need endale teadvustama. Mina olen seda teinud ja soovin aidata ka sinul vabaneda enda limiteeritd uskumustest, et saaksid kujundada enda ELU nii nagu tegelikult tahad!   
Aitäh, et mind kuulad! 
Jälgi E.L.U. Podcasti ka Facebookis ja Instagramis.