Kadri Taperson

Sünnipäev ja konverents

Sünnipäev ja konverents Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1038977386-loomadehaal-sunnipaev-ja-konverents.mp3 Kirjeldus: Tänases saates räägime Loomuse sünnipäevast ja mai alguses toimuvast loomaõiguste konverentsist. Saate külalisteks on Loomuse juhatuse liikmed Anu Tensing, Annaliisa Post ja Sirli Spelman ning Loomuse asutaja Kadri Taperson.

Read More

Loomatööstusest pärit haigused

Loomatööstusest pärit haigused Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/803128162-loomadehaal-loomatoostusest-parit-haigused.mp3 Kirjeldus: Saates on jutuks zoonootilised ehk loomadelt inimestele üle kanduvad haigused. Kuidas jõuavad need loomatööstusest inimesteni ja millele praeguse kriisi valguses mõelda võiks? Millised väljavaated ja võimalused seisavad majanduse ees – kas inimkonnal on ehk aeg üles ehitada uutlaadi majandus, mis välistaks loomade ekspluateerimise? Oma sisukaid vaateid jagavad tänases saates…

Read More

Loomuse aastakoosolek

Loomade Hääl #6: Loomuse aastakoosolek Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/591923784-loomadehaal-loomuse-aastakoosolek.mp3 Kirjeldus: Miks tulid sajad noored Toompeal kliimastreigile oma meelsust näitama? Millised tegevused ja üritused ootavad sel kevadel ees Loomust? Räägime Kadri Tapersoniga lähemalt viimaste nädalate kestel toimunud arengutest ja otsime uusi viise loomaõigusluse laiemaks teadvustamiseks.

Read More

Nädala info

Loomade Hääl #2 Nädala info Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/562284399-loomadehaal-loomade-haal-2.mp3 Kirjeldus: Loomade Hääle seekordses saates teeb Loomuse juhataja Kadri Taperson ülevaate karusnahateemalisest infost, mis sel nädalal avalikkuseni jõudis.

Read More

Loomakaitsest ja Loomusest

Loomade Hääl #1 Loomakaitsest ja Loomusest Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/559452123-loomadehaal-loomade-haal-1-loomakaitsest-ja-loomusest.mp3 Kirjeldus: Esimene Loomade Hääl toob kuulajani uudised ning seejärel vestleme MTÜ Loomus juhataja Kadri Tapersoniga lähemalt loomakaitsest ning sellest, mida Loomus on valdkonnas aastate kestel ära teinud.

Read More