Kadri Veermäe

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal

Vene diplomaatia jääaeg ja Tšehhi spiooniskandaal Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1043700607-valisanadal-vene-diplomaatia-jaaaeg-ja-tsehhi-spiooniskandaal.mp3 Kirjeldus: Kas Bideni-Putini kohtumine suudab pinged maha võtta? Kuidas läheb Vene sõltumatul meedial? Kas Venemaal on veel Euroopas sõpru? Delfi stuudios olid Kadri Veermäe, Roman Starapopov ja Kaarel Kressa.

Read More

Kas Trump sunnitakse poliitikast lahkuma?

Kas Trump sunnitakse poliitikast lahkuma? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/964726693-valisanadal-kas-trump-sunnitakse-poliitikast-lahkuma.mp3 Kirjeldus: Täna USA kongressis algav presidendi tagandamisprotsess ei pruugi hääletuseni jõuda enne Trumpi ametist lahkumist. Küll aga võib senat võtta talt võimaluse uuesti kandideerida. Stuudios olid Kaarel Kressa, Kadri Veermäe ja Krister Paris

Read More

Kas koroonaviirus saab Trumpile saatuslikuks? Mida tahab Türgi Euroopalt?

8. Kas koroonaviirus saab Trumpile saatuslikuks? Mida tahab Türgi Euroopalt? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/771139279-valisanadal-8-kas-koroonaviirus-saab-trumpile-saatuslikuks-mida-tahab-turgi-euroopalt.mp3 Kirjeldus: Mikrofoni juures olid Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kadri Veermäe, Krister Paris ja Kaarel Kressa.

Read More

USA eelvalimised ja Taani-Läti tüli. Kellele hoida pöialt?

7. USA eelvalimised ja Taani-Läti tüli. Kellele hoida pöialt? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/763696471-valisanadal-7-usa-eelvalimised-ja-taani-lati-tuli-kellele-hoida-poialt.mp3 Kirjeldus: Delfi stuudios olid Argo Ideon, Kadri Veermäe ja Kaarel Kressa.

Read More

Iraan andis raketilöögi. Mida teeb USA?

6. Iraan andis raketilöögi. Mida teeb USA? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/740154079-valisanadal-6-iraan-andis-raketiloogi-mida-teeb-usa.mp3 Kirjeldus: Kas Iraani raketilöök USA sõdureid majutanud baasi pihta toob konflikti lähemale või on lootust pingete maandamiseks? Stuudios on Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kadri Veermäe ja Kaarel Kressa.

Read More

NATO kohtumine läks Eestile hästi

5. NATO kohtumine läks Eestile hästi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/723115525-valisanadal-valisnadal-5-nato-kohtumine-laks-eestile-hasti.mp3 Kirjeldus: Kadri Veermäe räägib NATO tippkohtumisel nähtust ja kuuldust. Kas Türgi president tegi oma lahmimisega tegelikult Balti riikidele teene?

Read More

Kas NATO on ajusurnud?

4. Kas NATO on ajusurnud? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/716284129-valisanadal-4-kas-nato-on-ajusurnud.mp3 Kirjeldus: Prantsuse presidendi intervjuu vallandas NATO-s debati. Mida oodata Ukraina rahukõnelustelt? Kuidas läheb Valgevenel? Stuudios Kaarel Kressa, Kadri Veermäe ja Krister Paris.

Read More

Türgi invasioon Põhja-Süürias ja Brexiti uus lootuskiir

2. Türgi invasioon Põhja-Süürias ja Brexiti uus lootuskiir Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/696062781-valisanadal-2-turgi-invasioon-pohja-suurias-ja-brexiti-uus-lootuskiir.mp3 Kirjeldus: Türgi sissetung Põhja-Süüriasse on NATO riigid omavahel tülli ajanud. Kuidas tõlgendada USA valitsuse tegutsemist? Ja kas neljapäevane EL-i tippkohtumine toob lõpuks Brexiti leppe? Stuudios on Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kaarel Kressa, Kadri Veermäe ja Raimo Poom.

Read More