Kaia-Liisa Reinut – Kristallide mõjust kehale

#7 Kaia-Liisa Reinut – Kristallide mõjust kehale by Kehadest ja muust

Kuula:

Kirjeldus:
Kaia-Liisa on mitmekülgne naine, kellele meeldib omandada uusi teadmisi!

Ta omab haridust nii ehitusinseneri kui ka ärijuhtimise alal, õppinud Indias kristalliteraapiat ja USA-s gemmoloogiat ning avatuks jäänud ka elu õppetundidele, mis on erinevaid teadmised temas ühendanud.

Tänasel päeval toimetab Kaia-Liisa enesearengu koolitajana, terapeudina ja tervendajana. Ta on kirjutanud 4 kristalliteraapia raamatut ja on loonud Sisemise Tarkuse Kooli ning Kristallikeskuse.

Kutsusin Kaia-Liisa endaga vestlema, et rääkida kehadest, kristallidest ja kristallide mõjust kehale ning sellest kuidas kristallid saavad meie kehasid toetada.
Lisaks jagas Kaia-Liisa palju häid mõtteid ja perspektiive kuidas kristallidega suhelda ning ka ühe juhendatud meditatsiooni Kehadest ja Muust praktikumi.

Soovin Sulle ja kehale HEAD KUULAMIST!

Kui see saade tõi sinuni väärtust siis jaga seda kindlasti ühe enda armsa sõbraga!

KUIDAS KUULATA?

Saateid saad kuulata:

❤ www.kehadestjamuust.ee

💚Spotify https://open.spotify.com/show/4lTkxyEwPm2o8DcQX6Ngch?si=SllP0hRoSRqYf1luMyjJ5Q

🧡 Soundcloud

🤲Soovid toetada projekti KEHADEST JA MUUST?

Kui sa tunned, et saad kuulamisest väärtust ja soovid omalt poolt vastu anda, siis saad hakata püsitoetajaks läbi patreroni keskkonna või teha ühekordse annetuse.

Rohkem infot: https://www.patreon.com/join/kehadestjamuust
https://www.kehadestjamuust.ee/andmed

Kristalliteraapia ekspert Kaia – Liisa sõnul on inimestel suurem vägi kui võiks arvata

167. SAADE: Kristalliteraapia ekspert Kaia – Liisa sõnul on inimestel suurem vägi kui võiks arvata

Kuula:

Kirjeldus:
Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on enesearengu koolitaja, terapeut-tervendaja ja nelja kristalliteraapiat käsitleva käsiraamatu autor Kaia-Liisa Reinut.
“Ma usun kindlalt, et meie, inimesed, oleme tegelikult oluliselt suurema väega ja võimetega kui me ise mõistame ja usume ning igaüks meist on võimeline oma elus tegema võimatust võimaliku. Seda nii enesetervenduses, kui igapäeva elu kõikides aspektides,” räägib Reinut.