Õppetund. Andragoogid: ennastjuhtivaks õppijaks ei saa niisama hakata

29.04.21 Õppetund. Andragoogid: ennastjuhtivaks õppijaks ei saa niisama hakata

Kuula:

Kirjeldus:
Saates „Õppetundˮ tuleb andragoogika taustaga spetsialistidega juttu sellest, miks on täiskasvanuõpe kasulik personalijuhi, tippjuhi ja koolitaja seisukohast.
Külas on Sisekaitseakadeemia rektor Marek Link, Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi ning Aeternumi koolitaja ja konsultant Kati Tikenberg. Saate võtab kokku EPALE saadik Piret Maiberg-Nõu.
Link jagab, kuidas on andragoogika aidanud inimeste juhtimisel, tippjuhiks saamisel ja õppeasutuse töö korraldamisel. Teemägi võtab aga kokku selle, kuidas aitab andragoogika personalijuhi töös ning kuidas on see olnud kasulik juhtide ja spetsialistide arengu toetamisel. Tikenberg aga avab, mida annab andragoogiline haridus koolitajale ja õppijatele.
Saadet juhib Äripäeva Personaliuudiste juht Kai Miller.

Minu karjäär: tuleviku töötaja on see, kelle abil ettevõte areneb

28.09.20 Minu karjäär: tuleviku töötaja on see, kelle abil ettevõte areneb

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses „Minu karjääri” saates teeme juttu sellest, kuidas Elisal ja telekommunikatsioonisektoril üldse läheb ja millised on valdkonna suurimad väljakutsed. Saates on külas Elisa tegevjuht Sami Seppänen, kvaliteedi- ja protsessijuht Mari-Liis Mets ning personalivaldkonna juht Kaija Teemägi.
Arutame, kuidas on lood heade spetsialistide leidmise ja hoidmisega ning mida eriolukorrast õpiti ja nüüd teistmoodi tehakse. Mari-Liis jagab oma karjäärilugu ja räägime lähemalt ka sellest, mis on hea juhtimise saladus.
Saadet juhib Äripäeva Personaliuudiste juht Kai Miller.

Strateegia ja eksperimendid käsikäes ehk kuidas elamust väärt tööelu luua

Strateegia ja eksperimendid käsikäes ehk kuidas elamust väärt tööelu luua by TalentHub Podcast • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:

Kuidas igapäevajuhtimise protsesse kasutades ettevõtte üldist produktiivust parandada? Milliseid mõõdikuid töötajate rahulolu mõõtmiseks kasutada? Miks on oluline, et tööelu oleks elamust väärt ning kas 6-tunnine tööpäev ja 4-päevane töönädal toimib? TalentHUB’i teise podcasti külaliseks on Elisa Eesti personalijuht ja Eesti mõjukaim personalijuht 2019 Kaija Teemägi.

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #11

PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #11 by PARE | Pare Eesti

Kuula:

Kirjeldus:
Üheteistkümnenda saate külalisteks on Eesti selle aasta mõjukaim personalijuht, Kaija Teemägi, koos oma juhi, Sami Seppäneniga.
Saate teada, kuidas on Kaija jõudnud sellise auväärse tiitlini. Uurime, kes on mõjukas personalijuht, mida ta teeb ja kuidas.
Mis on need teadmised, kogemused, oskused, et olla strateegiline partner ärijuhile ?
Kuidas strateegilist partnerlust luua oma juhiga ? Saate lõpus ka mõned nõuanded, soovitused.

Head kuulamist!

Saatejuht: Taavi Libe
Saate produtsent: Ilona Lott
Tehniline tugi: Tanel Triisa
Ootame Sinu tagasisidet saate kohta info@pare.ee

Elisas juurutatud paindlik tööaeg kasvatas efektiivsust

Tööelu #6: Elisas juurutatud paindlik tööaeg kasvatas efektiivsust by Tööelu

Kuula:

Kirjeldus:
Uuenenud saate “Tööelu” kuuenda saate külaliseks oli Elisa personalijuht Kaija Teemägi, kes tõstis pisut loori sellelt, kuidas Eesti ühe suurima mobiilioperaatori köögipool välja paistab. Lisaks sellele räägiti saatejuht Martin Hansoniga sellest, kuidas läks käima Elisas juurutatud paindliku tööaja ja töökoha projekt.

“Meil nüüd juba ehk viis aastat töös olev paindliku tööaja ja paindliku töökoha projekt on tõstnud nii töötajate efektiivsust, ettevõtte kasumlikkust ning parandanud meie töökeskkonda. Tuleb tunnistada, et kui inimene töötab kodust on töötaja palju distsiplineeritum, kiirem ja töötab rohkem,” nendib Teemägi.

Personalijuht lisab, et ka nende inimeste tööle võtmine käib natukene teistel alustel, kui ehk tavaliselt firmades. Nimelt ei otsita Elisa paljudesse ametitesse väga konkreetse oskusega inimesi, vaid inimesi kellel silm särab, kellel on soov õppida ja areneda.

“Ameti saab õppida, hoiakuid ja suhtumist mitte. Olgugi, et esimese pilgu uue ametikoha täitmiseks viskame me oma majas sees olevatele inimestele, siis väljastpoolt otsime enda juurde neid, kes soovivad, midagi ära teha,” lisab Teemägi.

Kõik kommentaarid, küsimused ja ettepanekud saates räägitu osas palume saata aadressile tooelu@delfi.ee!

Tööandja bränd kui strateegia osa ja EV100 Turundusidee: suurjooksud

Tööandja bränd kui strateegia osa ja EV100 Turundusidee: suurjooksud

Kuula:

Kirjeldus:
Elisa personalijuht Kaija Teemägi jagas kogemusi tööandja brändi loomisest ja Mati Lilliallik Spordiürituste Korraldamise Klubist tutvustas EV100 Turundusideed suurjooksudest. Saadet juhib Anu-Mall Naarits

Tööandja bränd tarbijabrändi varjus – Kaija Teemägi / Elisa

Turundusraadio 127: Tööandja bränd tarbijabrändi varjus

Kuula:

Kirjeldus:
Kaija Teemägi Elisa personalijuht jagab kogemusi tööandja brändi loomisest.