Kristjan Port ja Kalev Kruus

Kristjan Port ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #29

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i Podcast #29 külaliseks on spordibioloog ja ja Eesti Antidopingu nõukogu liige Kristjan Port. Ajal, kui Veerpalu esimesest dopinguskandaalist saab 10 aastat ning spordimaailma on raputamas aina uued juhtumid, arutlevad mehed dopingu kasutamise tagamaade, EOK tegevuse ja Mati Alaveri kaasuse üle. Kuigi süüdi olevaid sportlaseid on Porti arvates Eestis palju rohkem, kui välja on tulnud, hindab ta uue skandaali lahvatamise tõenäosuseks 10%.

Alustame uhiuue korvpalliteemalise otsesaatega!

Betsafe Live #30: Alustame uhiuue korvpalliteemalise otsesaatega!

Kuula:

Kirjeldus:
Tänasest saab alguse uhiuus korvpalliteemaline otsesaade, kus põhikoosseisu kuuluvad Kalev Kruus, Heino Enden ja Andres Sõber. Üle nädala teisipäeva hommikuti hakkame teieni tooma kõige põnevamaid korvpallijutte Eestimaa pinnalt.

Egon Kaur ja Kalev Kruus

Egon Kaur ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #27 by Betsafe

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #27 läheb erakorraliselt eetrisse Pärnust, WRC Rally Estonial WRC3 arvestuses poodiumile jõudnud rallisõitja Egon Kauri garaažist. Rallihuvilised teavad, et Kaur jäi 2011. aastal väga napilt ilma WRC akadeemia võidust, mis oleks andnud talle rallimaailmas olulise tõuke – vaatamata sellele pakub ta jätkuvalt oma võistlusklassi nimekatele sõitjatele tugevat konkurentsi. Mees rääkis intervjuus Kalev Kruusile äsja lõppenud Rally Estoniast, eelarveprobleemidest, eestlaslikust jonnist, mis on teda ralli juures hoidnud ning eesmärgist sõita järgmisel aastal kaasa 5-6 MM-i etappi.

Tarmo Hõbe ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #26

Tarmo Hõbe ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #26

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe-i podcastile antud eksklusiivintervjuus ütles Rally Estonia peakorraldaja Tarmo Hõbe, et septembri alguses Lõuna-Eesti teedel toimuv autoralli MM-etapp saab olema Eesti jaoks märgilise tähtsusega, sest sellega pannakse alus Eesti WRC rallietappide traditsioonile. Hõbe tunnistab, et erakordse võimaluse maailmatasemel rallit korraldada tõi Eestile koroonapandeemia, mistõttu tuleb kõikide kaasnevate riskidega lihtsalt leppida ning täna töötavad pea 150 inimest igapäevaselt selle nimel, et Eesti WRC etapist saaks sarja selle hooaja parim etapp.

Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus

Maik-Kalev Kotsar ja Kalev Kruus. Betsafe Podcast #25

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #25 jätkab korvpallilainel – Kalev Kruusi külaliseks on Maik-Kalev Kotsar, South Carolina ülikoolist tuule tiibadesse saanud Eesti noor korvpallur, kes on alustamas profikarjääri. Mehed räägivad elust ja treeningutest USAs, tulevikuplaanidest ja rahvuskoondise esindamisest.

Robert Täht ja Kalev Kruus

Robert Täht ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #24

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #24 toob teieni mitmekordse Eesti parima võrkpalluri, äsja Poola tippklubiga liitunud Robert Tähe. Täht sõnas intervjuus Kalev Kruusile, et sel hooajal ta koondisega ei ühine, lisaks rääkisid mehed peatreenerite vahetusest, EM-il põrumisest ja kuidas Tähest oleks võinud saada uus Erki Nool.

Robert Rooba ja Kalev Kruus

Robert Rooba ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #23

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #23 toob vaatajateni Eesti jäähokistaari, Soome meistriliiga klubi JYP Jyväskyläs mängiva Robert Rooba. Kalev Kruusi juhtimisel arutatakse Eesti ja Soome jäähoki teemade üle, räägitakse Rooba karjääri algusaegadest ja tulevikueesmärkidest KHL-is.

Jukka Toijala ja Kalev Kruus [Finnish]

Jukka Toijala ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #22 [Finnish]

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcast #22 toob vaatajate ja kuulajateni Kalev Kruusi eksklusiivintervjuu Eesti korvpallikoondise peatreeneri Jukka Toijalaga. Mees räägib enda kunagi ootamatult lõppenud korvpallurkarjäärist, rahvuskoondise olukorrast ja tulevikuväljavaadetest, kriitikast ning nendib, et ei tee peatreeneri tööd raha pärast, vaid soovib päriselt Eesti korvpalli edasi viia.

Karl Jakob Hein ja Kalev Kruus

Karl Jakob Hein ja Kalev Kruus. Betsafe podcast #21

Kuula:

Kirjeldus:
Betsafe’i podcasti #21 külaliseks on Londoni Arsenali neljas väravavaht, 18-aastane Karl Jakob Hein. Noormees räägib eksklusiivintervjuus Kalev Kruusile väravavahi treeningutest ühes Inglismaa tippklubis, igapäevaelust välisriigis ja potentsiaalsest koondisekutsest.