Kuidas ma eneseisolatsioonis hulluks läksin? (ep. 7 )

Kuidas ma eneseisolatsioonis hulluks läksin? (ep. 7 )

Kuula:

Kirjeldus:

#7, #chitchat, #eneseisolatsioon, #karantiin, #maria, #ootamatused, #podcast, #puhkamine, #rannaväli, #seina, #seinast, #sooloepisood

Seekordses episoodis mõtiskleb Maria,
– mida ta eneseisolatsioonis olles õppis,
– ootamatustest meie elus
– ning sellest, kuidas keegi meist ei oska korralikult puhata.

Ainus intervjuu, mida pead kuulama!

episood 55 – Ainus intervjuu, mida pead kuulama!

Kuula:

Kirjeldus:
Dr Zach Bush on üks väheseid kolmekordse sertifikaadiga arste maailmas, omades teadmisi sisehaiguste, endokrinoloogia, ainevahetuse ja palliatiivravi alal. Murranguline teadus, millega dr Bush ja tema kolleegid tegelevad, pakub põhjalikult uut teavet ja lähenemist inimese tervise ning meditsiini kohta.
Kas ma sain selle mehe oma saatesse? Kahjuks ei. Kuid sattusin tema intervjuule, mille ta andis Emmyga pärjatud jutusaates „The Highwire“. Ja see oli üks kõige uskumatum, intelligentsem ja inimlikum vestlus praeguse olukorra kohta (COVID, epideemia, karantiin jne), mida olen kuulnud!
Intervjuu kajastus algab 15. minutil.
Ma lihtsalt pean seda teiega jagama ja loomulikult vaadake-kuulake kindlasti ka originaali:
Dr Zach Bush The HighWire interview
Palun juba ette vabandust võimalike tõlkevigade pärast. Tegin, mis suutsin, ja usun, et asja essentsi sain kätte.
Head kuulamist, sõbrad!

Triin paneb nii kõva pealkirja, et kõik maailma inimesed kuulavad. Võibolla.

Triin paneb nii kõva pealkirja, et kõik maailma inimesed kuulavad. Võibolla.

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on viimaks ometi päris stuudios Triin ning Madis, kes joovad lambaveini ning teemaks tuleb palju obskuursusi, mis kõik miskipärast religioonini välja jõuavad.
Jutuotsa teeb lahti Madis, kes leidis kinnisvaraportaalist kuulutuse, milles pakkumisel olevas korteris võib valesti potile istudes suisa elu kaotada. Seejärel räägib Triin Nebraska naisest, kes kaebas KÕIK MAAILMA GEID kohtusse. Jah, iga viimse kui ühe. Seejärel tuleb juttu Peruu väikelinna linnapeast, kes end karantiini rikkudes politsei eest kirstu peitis (palju küsimusi!) ning absoluutselt ebaenergilise saatelõpuna toob Triin välja mõned 1939. aastast pärit nõuanded moodsatele daamidele, mis Madist üldsegi ei huvita.

Üksindusest karantiiniajal

Kvaliteetminutid üksindusest karantiiniajal

Kuula:

Kirjeldus:
Postimehe taskuhääling «Kvaliteetminutid» võttis koroonaajal uuesti vaatluse alla üksinduse, üksilduse ning kuidas nendega hakkama saada. Jutuks tuleb, et millised inimesed saavad kriisiga paremini hakkama ning kuidas tõsta enda turvatunnet.

miks kreeklased tagumikku vaenlase nimega pühkisid?

miks kreeklased tagumikku vaenlase nimega pühkisid?

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases lobahäälingus räägivad uudistest Barbara, Madis ja Triin. Karantiinist ja poeblokaadidest tingitud joogivalikud on seekord viin apelsinimahlaga (Madis), gin toonikuga (Triin) ning kodukootud Karantiinikokteil ginniga (Barbara).
Täna tuleb juttu sellest, kui väga Madis Dolly Partonit fännab ning see, et naine hakkab lastele video vahendusel õhtujutte lugema. Seejärel pajatab värske ajalooentusiast Madis, mida kasutati tagumiku pühkimiseks enne paljukogutud kallihinnalist tualettpaberit ning Barbara räägib, kuidas praegune kriis mõjutab eesti seksuaaltöötajaid. Kõige lõpus tuleb juttu emotikonidest ning sellest, kui keeruline nende abil internetis flirtida on.

Suur ja tilkuv pahmakas ehk kuidas karantiini ajal nende kehakarvadega siis ikkagi lood on?

Suur ja tilkuv pahmakas ehk kuidas karantiini ajal nende kehakarvadega siis ikkagi lood on?

Kuula:

Kirjeldus:
«Naistejuttude» kodustes stuudiotes on ka sel nädalal Dagmar Lamp, Kristina Herodes ja Heidi Ruul, kes arutavad, mida isolatsioonis istumine on meie kehade ja hügieeniharjumustega teinud.

On niikuinii mõistmatu, miks ühiskond meile karvutustamist peale surub, praeguses olukorras aga tundub raseerimine kohati eriti mõttetu. Toome välja mitteraseerimise plusspooled – kas sa näiteks teadsid, et see muudab sind meeste jaoks automaatselt ja animaalselt ligitõmbavamaks? Lisaks on see tervislikum, kes oleks võinud seda arvata!

Rahustame natuke ka kuulajaid, kes on hetkel mures, et söövad palju ja liiguvad vähe – olge enda vastu hellad!

Saates räägime põgusalt ka Veinivillast, kuhu igatseme tagasi minna. Järgmisel nädalal võtame osa nende virtuaalsest veinidegusteerimisest ning anname teile kindlasti teada, kuidas kogemus oli.