Karel Laipaik

Tiia Tamberg “Kuidas tegutseda südamega?”

108 – Tiia Tamberg “Kuidas tegutseda südamega?” Kuula: https://media.blubrry.com/hakkametegutsema/content.blubrry.com/hakkametegutsema/20200727HT_Tiia_Tamberg.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Tiia Tamberg – Pulmamessi peakorraldaja ja saateprodutsent, räägib kuidas leida see õige enda tegevus, mida teha südame ning kirega. Saatejuht: Karel Laipaik, Intro lugu. Cartoon – On & On (feat D. Levi)

Read More

Anni Tagapere & Oscar Edela “Enda Crossfiti klubi loomine”

107 – Anni Tagapere & Oscar Edela “Enda Crossfiti klubi loomine” Kuula: https://media.blubrry.com/hakkametegutsema/content.blubrry.com/hakkametegutsema/Oscar_Anni-107.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Anni ja Oscar räägivad enda Crossfiti klubi loomisest, kuidas see aitab nende igapäeva elu ning toitmumist. Kuidas aitab üle laiskusest ja aitab luua fookust? Saatejuht: Karel Laipaik Intro: Cartoon – On & On (feat. Daniel Levi)

Read More

Alar Maidla

106 – Alar Maidla “Ettevõtlus on elustiil” Kuula: https://media.blubrry.com/hakkametegutsema/content.blubrry.com/hakkametegutsema/ALARMAIDLA_HT106.mp3 [sc name=”ads”] Kirjeldus: Uue hooaja esimene intervjuu Alar Maidla-ga! Kuula ja saad täpsemalt teada, mis kangelasega tegu! Saatejuht: Karel Laipaik karel@hakkametegutsema.ee Salvestaud 35mm Stuudios

Read More