Karl-Joosep Küngas

Kehakultuur uuest aastast

Kehakultuur uuest aastast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210104.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» alustab 2021. aastat eelvaatega tänavusse spordiaastasse. Kuidas läheb Ott Tänakul autoralli MM-sarjas, milliseid tulemusi võib oodata Eesti talisportlastelt tiitlivõistlustelt ning arutasime erinevate nurkade alt ka pallimänge. Mis tulemusega olümpiamängudel võiksime rahul olla ja kas Eesti olümpiamedalite arv saab lisa? Kõikidele nendele ja veel mitmele teisele küsimusele…

Read More

Kehakultuur korvpallikoondisest

Kehakultuur korvpallikoondisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201026.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» heitis pilgu kuu aja pärast Eestis toimuvale korvpalli EM-valikmängude mullile. Eesti koondise võimalikku koosseisu analüüsisid Postimehe ajakirjanikud Jarmo Jagomägi, Karl Mihkel Eller ja Karl-Joosep Küngas.

Read More

Kehakultuur korvpallist

Kehakultuur korvpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20200720.mp3 Kirjeldus: Postimehe spordi-podcast´is «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Jarmo Jagomäel, Henry Läänel ja Karl-Joosep Küngasel luubi all korvpall. Eesti korvpallikoondise eelseisvatest mängudest Leedu ja Lätiga, naiste korvpallist ja välismaal toimuvast.

Read More

Kehakultuuri mälumäng

«Kehakultuuri» mälumäng Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur2020042001.mp3 Kirjeldus: Sel nädalal olime mikrofonide taga viiekesi ning viisime omakeskis läbi viktoriini.  Võistkond «Pinginaabrid», koosseisus Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi, astusid vastu tiimile «Käärlöök», kelle ridadest leidis Siim Kaasiku ja Karl-Joosep Küngase. Oli fakte, mida tuleb teada une pealt, aga ka tarkusi, mida varem naljalt kuulnud polnud.

Read More