Karl Juhkami

Kehakultuur laskesuusatamisest

Kehakultuur laskesuusatamisest Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210322.mp3 Kirjeldus: Postimehe sporditoimetuse taskuhäälingus «Kehakultuur» võeti sel korral luubi alla äsja lõppenud laskesuusahooaeg. Ajakirjanikud Karl Juhkami ja Jarmo Jagomägi olid selle tarbeks endale külla palunud kommentaator Margus Aderi.

Read More

Kehakultuur Euroopa jalgpallist

Kehakultuur Euroopa jalgpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210315.mp3 Kirjeldus: Jalgpalli Meistrite liigat ootab reform, mida ei peata ilmselt ükski vägi. Mis see endast kujutab ning millised on selle erinevad tahtud? Selleks tuleb appi Postimehe taskuhääling «Kehakultuur», kus Postimehe ajakirjanikud Henry Lääne ja Karl Juhkami tegid sotid selgeks!

Read More

Kehakultuur Eesti jalgpallist

Kehakultuur Eesti jalgpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210308.mp3 Kirjeldus: Saatejuhid Henry Lääne ja Karl Juhkami palusid külla Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaare, et üheskoos vaadata ette Premium liiga hooajale. Mida teeb Flora teistest niivõrd palju paremini, et kõik Maarjamaa vutikarikad just nende auhinnakapis seisavad? Kas Levadia võidurelvastumine toob tulu? Kas Kalju otsus pöörduda tagasi juurte juurde, mis tõid neile…

Read More

Kehakultuur Monte Carlo rallist

Kehakultuur Monte Carlo rallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20210125.mp3 Kirjeldus: Henry Lääne, Karl Mihkel Eller ja Karl Juhkami võtavad luubi alla autoralli MM-sarja tänavuse hooaja avaetapi ehk Monte Carlo ralli. Kas teistel sõitjatel üldse oli varianti, et mees-mehe vastu duellis Sebastien Ogier’le vastu saada? Hyundai sõitjate hädad: Tänaku rehvid, Sordo seadistusmured ning Neuville’i kohanemine uue kaardilugejaga. Kas WRC-autode…

Read More

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast

Kehakultuur lõppenud vormeliaastast Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201214.mp3 Kirjeldus: Ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Christopher Kruttol on külas aastakümneid teraselt vormel 1 jälginud Tarmo Klaar, kellega koos vaadati lõppenud F1-hooajale tagasi.

Read More

Kehakultuur jalgpallist

Kehakultuur jalgpallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201123.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» võtsid ajakirjanikud Henry Lääne, Karl Juhkami ja Siim Kaasik sel korral pureda Eesti jalgpallikoondise käekäigu.

Read More

Kehakultuur Martin Reimiga

Kehakultuur Martin Reimiga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20201109.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuhääling «Kehakultuur» vaatas sel nädala tagasi Eesti jalgpallikoondise mängudele Itaaliaga ning Postimehe ajakirjanikud Karl Juhkami ja Siim Kaasik olid sel puhul endale külla palunud Martin Reimi.

Read More

Kehakultuur Türgi MM-rallist

Kehakultuur Türgi MM-rallist Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20200921.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» keskendus sel nädalal Türgi MM-rallile. Žurnalistid Karl Mihkel Eller, Karl Juhkami ja Henry Lääne jagasid WRC-autoga sõitnud roolikeerajatele hindeid viiepallisüsteemis. Kes oli parim? Kelle karjääri kohal on tulevikule mõeldes tumedamat sorti pilved?

Read More

Kehakultuur Tarmo Klaariga

Kehakultuur Tarmo Klaariga Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/kehakultuur/kehakultuur20200622.mp3 Kirjeldus: Postimehe taskuringhääling «Kehakultuur» vaatas ette järgmisel nädalal Austrias algavale vormel 1 hooajale. Käesoleval hooajal on selged kaheksa esimest etappi, mis on reeglite järgi vähim arv võistlusi, millega saab välja kuulutada tšempioni. Koroonakriisist tingituna ja viiruse võimaliku teise laine tõttu pole seega võimatu, et hooaeg lõpeb juba 6. septembril Itaalias…

Read More

Aasiat vallutav Eesti autosportlane: kui masinas on 70 kraadi mõjub see nagu saun

46. osa: Aasiat vallutav Eesti autosportlane: kui masinas on 70 kraadi mõjub see nagu saun Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/727209322-tugitoolis-46osa.mp3 Kirjeldus: Õhtulehe raadiosaates „Tugitoolis sportlane“ oli sel korral külas Audi Aasia mootorispordi esindusnägu Martin Rump (23), kes rääkis, miks tal Euroopas pildile ei õnnestunud trügida ning kuidas eksootilisena näiv Aasia tema karjääri päästis. Muuhulgas uuris saatejuht Karl Juhkami…

Read More