Farmide keelustamise ootuses

Farmide keelustamise ootuses

Kuula:

Kirjeldus:
Räägime karusloomafarmide keelustamise eelnõust, mis jõuab Riigikogus juuni alguses kolmandale lugemisele. Miks toetavad seda eelnõud Riigikogu liige, Reformierakonna fraktsiooni kuuluv Õnne Pillak ja ka keskkonnaministeerium? Ministeeriumi poolelt vestleme looduskaitse osakonna peaspetsialist Merike Linnamägiga.
Siis aga põikame ajalukku ja võtame karusloomafarmide teema kokku Loomuse juhatuse liikme Annaliisa Postiga.

Eelnõuga Riigikogus

Eelnõuga Riigikogus

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas on läinud karusloomafarmide keelustamise eelnõul Riigikogus? Mis saab edasi? Oma mõtteid ja muljeid jagavad Loomuse liikmed Martin Garbuz, Marko Lepik ja Mattias Turovski. Lisaks annab Riigikogu liige Liina Kersna ülevaate sellest, miks ta karusloomafarme ei toeta.

Küsitleme Riigikogu liikmeid

Küsitleme Riigikogu liikmeid

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases saates kaardistame Riigikogu liikmete arvamusi karusloomafarmide teemal. Teeme juttu Siret Kotka ja Andrei Korobeinikuga Eesti Keskerakonna fraktsioonist ning Jaak Valgega, kes kuulub Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni. Uurime neilt, miks pooldavad nemad karusloomafarmide keelustamist ja milliseid argumente siinjuures välja toovad?

Karusnahavaba reede

Karusnahavaba reede

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on 29. november, mida tähistatakse karusnahavaba reedena. Vestleme kodumaise kosmeetikafirma LUMI algatusest, mis toetab Loomust karusloomafarmide keelustamisel. Räägime ka Taimetoidumessil esinenud USA Humane Society moepoliitika juhi PJ Smithiga sellest, millised on globaalsed ja regionaalsed arengud karusloomade teemal.
#FurFreeFriday #AnimalRights #FurFreeEstonia

Karusloomafarmide kampaania

Loomade Hääl #3 Karusloomafarmide kampaania

Kuula:

Kirjeldus:
Hiljuti otsustas Riigikogu jätta karusloomafarmid keelustamata. Aga mis juhtus eelnevalt? Räägime lahti, kuidas Loomus karusloomafarmide peatamise nimel viimaste kuude jooksul kõvasti tööd tegi. Saate külalisteks on Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp ja lobigrupi liige Martin Garbuz.