Kaubamaja

Tekstiili- ja toidukunstnik Maru Metspalu

Tekstiili- ja toidukunstnik Maru Metspalu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1411036324-kaubamaja-tekstiili-ja-toidukunstnik-maru-metspalu.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates kutsub meid oma värvi- ja vitamiinikirevasse maailma Kaubamajalegi retsepte kirjutanud Maru Metspalu. Kuidas sai Marust tekstiilikunstnik, kuidas ta kudus end nullindate moeajalukku, kuidas ta kasvas toidukunstnikuks ning miks ta jumaldab pastinaaki?

Read More

Traumaterapeut ja laste leinalaagrite korraldaja Maire Riis

Traumaterapeut ja laste leinalaagrite korraldaja Maire Riis Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1406387722-kaubamaja-traumaterapeut-ja-laste-leinalaagrite-korraldaja-maire-riis.mp3 Kirjeldus: Me kõik soovime, et jõulud oleksid vaid rõõmsad pühad, aga vahel on sel ajal peres hoopis lein. Kuidas sellega toime tulla? Mida saavad lähedased teha selleks, et toetada leinavat täiskasvanut, aga ka last?

Read More

Psühholoog ja tööõnne uurija Tiina Saar-Veelmaa

Psühholoog ja tööõnne uurija Tiina Saar-Veelmaa Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1402568725-kaubamaja-psuhholoog-ja-tooonne-uurija-tiina-saar-veelmaa.mp3 Kirjeldus: Tänapäeva maailmas kaasneb pikalt oodatud pühadega ka nö tume pool – kaubanduslik stress sellest, mida kinkida, mida lauale panna jne. Tasakaalu puhkuse ja rahu ning pühade tähistamise vahel aitab leida psühholoog ja tööõnne uurija Tiina Saar-Veelmaa.

Read More

Kaubamaja tegevjuht Erkki Laugus

Kaubamaja tegevjuht Erkki Laugus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1396419118-kaubamaja-kaubamaja-tegevjuht-erkki-laugus.mp3 Kirjeldus: Millised on muutuva maailma jae- ja e-kaubanduse suurimad väljakutsed ja võimalused? Milline näeb välja ostlemise tulevik? Kuidas leida tasakaal innovaatiliste digitehnoloogiate ja traditsiooniliste lahenduste vahel? Seda ja palju muud arutleme Kaubamaja tegevjuhi Erkki Laugusega oma 50-ndas juubeliepisoodis.

Read More

Tekstiilikunstnik Signe Kivi

Tekstiilikunstnik Signe Kivi Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1352793838-kaubamaja-signe-kivi.mp3 Kirjeldus: Kaubamaja bränd PAI tähistab tänavu oma 10. sünnipäeva. Sel puhul kutsusime külla kõige esimese PAI eksklusiivse disainervoodipesu kollektsiooni autori, tekstiilikunstniku ja Riigikogu liikme Signe Kivi.

Read More

Näitleja ja rõivadisainer Karin Rask

Näitleja ja rõivadisainer Karin Rask Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1344314887-kaubamaja-karin-rask.mp3 Kirjeldus: Rõivatööstuse karm ökoloogiline jalajälg on ilmselt kõikidele moesõpradele teada. Kas ja kuidas on siiski võimalik ilma süümepiinadeta moodi fännata? Arutame nendel teemadel näitleja ja rõivadisainer Karin Raskiga, kelle jätkusuutlik bränd on sellest hooajast ka Kaubamaja tootevalikus.

Read More

Disainer ja illustraator Britt Samoson

Disainer ja illustraator Britt Samoson Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1322009908-kaubamaja-britt-samoson.mp3 Kirjeldus: Septembris tähistab Kaubamaja bränd PAI 10. sünnipäeva ning lansseeritakse ka uus PAI disainerkollektsioon. Ümmarguse tähtpäeva saabumisega seoses kutsusime külla PAI ühe menukaima kollektsiooni autori – kunstniku, moelooja, disaineri ja illustraatori Britt Samosoni.

Read More

Maailmarändur ja bikiinidisainer Katri Kats

Maailmarändur ja bikiinidisainer Katri Kats Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1317812080-kaubamaja-katri-kats.mp3 Kirjeldus: Rannahooajal on igati paslik rääkida päikesest, bikiinidest ja ilusast elust – ning kes võiks olla parem vestluskaaslane kui maailmarändurist suunamudija ja bikiinidisainer Katri Kats.

Read More

Eesti Kunstiakadeemia professor Piret Puppart, III

Eesti Kunstiakadeemia professor Piret Puppart, III Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1301078212-kaubamaja-piret-puppart-3.mp3 Kirjeldus: Jätkusuutlike ja sealjuures loodusthoidvate moevalikute tuules heidame seekord pilgu hoopis valdkonna pahupoolele ja vaatame otsa trendidele, mis on kahjulikud või lausa fataalsed. Kutsusime taaskord külla EKA professori Piret Pupparti, kellega koos toome ajaloost välja viis kõige kurioossemat “tapvat” moeleidu Euroopas.

Read More

Fennecfit kaubamärgi looja Birgit Kool

Fennecfit kaubamärgi looja Birgit Kool Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1295885794-kaubamaja-birgit-kool.mp3 Kirjeldus: Viimastel aastatel on inimeste tarbimisharjumused omajagu muutunud ning Kaubamaja on seda arvesse võttes oluliselt rikastanud oma kaubavalikut uute kaubamärkidega. Üks nendest on Fennecfit, mille kõik tooted valmistatakse keskkonnasõbralike meetmetega. Kutsusime Fennecfitist lähemalt rääkima kaubamärgi looja Birgit Kooli.

Read More