Sisuturundussaade: millised küberriskid meid kodukontoris ohustavad?

08.12.20 Sisuturundussaade: millised küberriskid meid kodukontoris ohustavad?

Kuula:

Kirjeldus:
Kui turvariskide maandamisele kodukontoris mõeldud ei ole, võivad kõrvalised isikud pääseda ligi ettevõtte delikaatsetele andmetele ning neid kuritarvitada. Näiteks on viimasel ajal sagenenud juhtumid, mille puhul tungitakse ettevõtte serverisse, krüpteeritakse andmebaas ja nõutakse selle eest lunaraha. Cisco Systems Estonia OÜ müügijuht Lauri Makke annab saates ülevaate turvariskidest, mis meid kodus töötades ohustavad ning jagab soovitusi nende ennetamiseks. Lisaks räägime sellest, kuidas luua kodukontoris olevatele töötajatele turvaline ja mugav töötamise keskkond. Saadet juhib Keit Ausner.

Meeskonnatöö ja üritused: kas meeskonnaüritustele tõmmatakse jälle kriips peale?

17.11.20 Meeskonnatöö ja üritused: kas meeskonnaüritustele tõmmatakse jälle kriips peale?

Kuula:

Kirjeldus:
Igapäevaselt võimenduvad haigestunute numbrid viitavad sellele, et ees on oodata uusi piiranguid, mis mõjutavad ürituste korraldamist. Seekordses saates arutleme selle üle, kuidas tulevad olukorraga toime ürituste korraldajad ning milliste alternatiividega on nad turule tulnud. Lisaks jagame näpunäiteid, kuidas selles muserdavas olukorras oma meeskonda positiivsena hoida ning meeskonnavaimu tervist ohustama tõsta. Saatekülalisteks on seiklusfirma 360 KRAADI tegevjuht Taavi Puuorg ning Frank Events OÜ turundusspetsialist Elinor Toming. Saadet juhib Keit Ausner.

Sisuturundussaade: miks Eesti pole jäätmete sorteerimises suuri edusamme teinud

12.11.20 Sisuturundussaade: miks Eesti pole jäätmete sorteerimises suuri edusamme teinud

Kuula:

Kirjeldus:
Igal aastal tekib Eesti kodumajapidamistes jäätmeid ligikaudu 400 000 tonni ehk 300 kilogrammi inimese kohta. Kuigi plaani kohaselt peab Eestis 2020. aastaks ringluses olema vähemalt 50% kodumajapidamistest pärinevatest jäätmetest, siis kahjuks ei ole me plaani täitmisele veel isegi mitte lähedal. Jäätmete sorteerimisest ning sellega kaasnevatest kohustustest eraisikule, ühistule ja ettevõtjale räägib lähemalt Eesti Pakendiringluse juhatuse liige Alder Harkmann. Saatejuht on Keit Ausner.

Sisuturundussaade: ülikonna valimise rusikareeglid ehk kuidas valida hästiistuv riietus

16.09.20 Sisuturundussaade: ülikonna valimise rusikareeglid ehk kuidas valida hästiistuv riietus

Kuula:

Kirjeldus:
Ülikonna valimisel kehtivad mõningad väga lihtsad näpunäited, mis garanteerivad, et ülikond istub hästi ning vastab ka ürituse kutsel märgitud rõivastusstiilile, sest üks ja sama ülikond ei sobi kindlasti igale üritusele. Nendest rusikareeglitest ning ühtlasi ka suurimatest vigadest, mida Eesti mehed ülikonna kandmisel teevad, räägivad Lauri ja Gowri Grand Uustalu ettevõttest Gowri Style House. Saadet juhib Keit Ausner.

Sisuturundussaade: Eesti Kvaliteediühing seisab juhtimiskvaliteedi parendamise eest

28.10.20 Sisuturundussaade: Eesti Kvaliteediühing seisab juhtimiskvaliteedi parendamise eest

Kuula:

Kirjeldus:
Paljud tänapäeval kasutusel olevad juhtimismetoodikad on saanud alguse 90ndatel tootmisettevõtetes.

Erinevalt teistest kvaliteedinäitajatest ei ole juhtimiskvaliteet sektorispetsiifiline, mis tähendab, et tootmisest alguse saanud metoodikaid võib täna kohata kõikjal, haiglatest hotellide ja pankadeni välja.

Millised on need universaalsed metoodikad, mis juhtimiskvaliteeti silmnähtavalt parandavad? Kuidas need lõpptarbijat mõjutavad? Mis roll on selles kõiges Eesti Kvaliteediühingul?

Juhtimiskvaliteedist ning selle arengust Eestis räägib Eesti Kvaliteediühingu juhatuse liige Siret Kegel. Saadet juhib Keit Ausner.

Eetris on turundusuudised: kuidas leida uusi kliente?

20.10.20 Eetris on turundusuudised: kuidas leida uusi kliente?

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordses “Eetris on turundusuudised” saates räägivad Infopanga müügijuht Elis Suik ja külalissaatejuht Keit Ausner sellest, kuidas leida uusi kliente. Arutleme andmebaaside ostmise ja sellega kaasnevate võimaluste üle. Lisaks toome välja tüüpvead, mida e-maili turunduses tehakse ning jagame näpunäiteid hästi töötavatest ja läbiproovitud nippidest.

Sisuturundussaade: disaineri soovitused Skandinaavia stiilis interjööri loomiseks

07.10.20 Sisuturundussaade: disaineri soovitused Skandinaavia stiilis interjööri loomiseks

Kuula:

Kirjeldus:
Skandinaavialik stiilitunnetus ning puhtad ja kerged vormid on kindlasti märksõnad, mis iseloomustavad Oot-Oot Stuudio disainerite tööd. Teeme puust ja punaseks, mida kujutab endast Skandinaavia stiil. Lisaks vaatame lähemalt kogu disainiprotsessi ideest disaineri peas kuni käega katsutava mööbliesemeni välja. Saate külaline on disainer ja üks Oot-Oot Stuudio asutajatest Marko Ala. Saadet juhib Keit Ausner.

Meeskonnatöö ja üritused: unustamatud seiklusmatkad toimuvad siinsamas Eestis

22.09.20 Meeskonnatöö ja üritused: unustamatud seiklusmatkad toimuvad siinsamas Eestis

Kuula:

Kirjeldus:
Kuigi inimestele meeldib värskes õhus viibida, napib sageli ideid, kuidas seda aega põnevalt sisustada. Eesti seiklusfirma 360kraadi on käivitanud oma loovuse ning tulnud turule unustamatute loodusretkedega rabalaugastel uisutamisest tähevaatluseni välja. Erinevatest seiklusmatkadest ning ideedest, mida Eesti looduse ettevõtta, räägivad Taavi Puusorg ja Meriliis Kotkas. Saadet juhib Keit Ausner.

Saadet toetavad üritusturundusfirma Frank Events ja seiklusfirma 360 KRAADI.

Sisuturundussaade: kelle hoolde usaldada oma eakad lähedased?

27.07.20 Sisuturundussaade: kelle hoolde usaldada oma eakad lähedased?

Kuula:

Kirjeldus:
Eakate eest hoolitsemine ei ole kerge. Keerukust lisab veel tõsiasi, et hooldekodude hinnad tõusevad ning kohti napib.

Eesti ettevõtte Estkeer on võtnud oma südameasjaks muuta see protsess lähedaste jaoks kergemaks, pakkudes personaalset hooldusteenust, et hoolealune saaks olla oma kodus nii kaua kui vähegi võimalik.

Hooldusteenusest ning selle erinevatest võimalustest räägib saates Estkeer OÜ tegevjuht Sander Sassi. Saadet juhib Keit Ausner.

Sisuturundussaade: esialgu patsientidele mõeldud Dermosili kaup vallutab kosmeetikaturgu

07.07.20 Sisuturundussaade: esialgu patsientidele mõeldud Dermosili kaup vallutab kosmeetikaturgu

Kuula:

Kirjeldus:
Soome pereettevõtte Dermosili esimesed kliendid olid haiglad, sest õrnatoimega ning nahasõbralikud tooted olid esmalt mõeldud patsientidele. Arstide kiire vaimustumine toodetest on tänaseks teinud Dermosilist enam kui 400 tootega silmapaistva kosmeetikatootja.

Soome kosmeetikatööstustele seatud karmid regulatsioonid on säilitanud toodete nahasõbralikkuse ning lisaks on tootmisprotsessi fookuses tugevalt ka keskkonnasäästlikus, mis on viinud mitmete huvitavate muudatusteni. Saatekülaline on Gerda M. Adrik, saadet juhib Keit Ausner.