Keit Pentus-Rosimannus

Keit Pentus-Rosimannus Autorollo skandaalist

Keit Pentus-Rosimannus Autorollo skandaalist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/977138617-viljakysib-keit-pentus-rosimannus-autorollo-skandaalist.mp3 Kirjeldus: Värske rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus leiab, et Autorollo asjus ei ole ta midagi valesti teinud. Saate teises pooles tulevad jutuks tema ja uue valitsuse tegevussuunad

Read More

Kus on tuleviku Eestis hea elada? Krattidest, suitsusaunast ja õnnest

Kus on tuleviku Eestis hea elada? Krattidest, suitsusaunast ja õnnest by Arvamusfestival Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/877984645-arvamusfestival-kus-on-tuleviku-eestis-hea.mp3 Kirjeldus: Uus inimarengu aruanne “Linnastunud ühiskonna ruumiline areng” mõtestab erinevate vaatenurkade alt Eesti ruumilist arengut ning selle mõju heaolule ja laiemalt ühiskondlikele protsessidele. Ülemaailmne koroonakriis näitas ilmekalt, et suurt osa tööd saab 21. sajandi teisel kümnendil teha kodukontorist. Seega saab aina…

Read More

Keelustame karusloomafarmid

Keelustame karusloomafarmid Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/867979591-loomadehaal-keelustame-karusloomafarmid.mp3 Kirjeldus: Miks tuleb Eestiski keelustada karusloomafarmid? Küsisime taas parlamendiliikmeid. Hoolimata suvepuhkusest leidis kolm Riigikogu liiget aega, et rääkida sellest, miks nad toetavad karusloomafarmide keelustamist ning vastavat eelnõu. Saates avaldavad arvamust Keit Pentus-Rosimannus Reformierakonna fraktsioonist, Oudekki Loone Keskerakonna fraktsioonist ning Jaak Juske Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioonist.

Read More

Mis Eestist saab? Jürgen Ligi ja Keit Pentus-Rosimannus

Mis Eestist saab? Jürgen Ligi ja Keit Pentus-Rosimannus Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/854868160-reformierakond-mis-eestist-saab-jurgen-ligi-ja-keit-pentus-rosimannus.mp3 Kirjeldus: Suvi on käes, aga poliitika jätkub. Eestis paneb muretsema tööjõukriis, mis maasikapõldudelt on välja murdmas ka teistesse valdkondadesse. Kas valitsuse eilsed sammud lahendavad probleemi? Samas mujal maailmas ei näita koroonakriis vaibumise märke ning erinevad suurriigid on astumas jõulisi samme, mille sisu on veel segane….

Read More

“Mis Eestist saab?” Andrus Ansip – Kriisijuhtimine

“Mis Eestist saab?” Andrus Ansip – Kriisijuhtimine Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/825019525-reformierakond-mis-eestist-saab-andrus-ansip-kriisijuhtimine.mp3 Kirjeldus: Sellel nädalal lõppes eriolukord ja sel puhul räägib Eesti ajaloo kõige pikemat aega ametis olnud peaminister Andrus Ansip, kui hästi valitsus kriisiajal hakkama sai. Samuti sellest, milliseid õppetunde pakub edasiminekuks eelmisest, 2009-10 aasta majanduskriisist väljatulek. Nendel ja teistel teemadel vestleb Ansipiga saates Keit Pentus-Rosimannus.

Read More

Mis Eestist saab? Jürgen Ligi ja Keit Pentus-Rosimannus

Mis Eestist saab? Jürgen Ligi ja Keit Pentus-Rosimannus. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/814723744-reformierakond-mis-eestist-saab-jurgen-ligikeit-pentus-rosimannus.mp3 Kirjeldus: Reformierakonna uus saatesari “Mis Eestist saab?” on täie hooga käima läinud. Milline on maailm ja Eesti pärast kriisi? Kolmandas saates sarjast “Mis Eestist saab?” arutavad Jürgen Ligi ja Keit Pentus-Rosimannus otse-eetris selle üle, kuidas elu pärast kriisi maailmas ja Eestis edasi läheb. Püsi lainel!

Read More