Kent Raju

Kuidas toodet sotsiaalmeedia abiga välismaal turundada

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Kuidas-toodet-sotsiaalmeedia-abiga-va%CC%88lismaal-turundada-1.mp3 Kirjeldus: Oletame, et sul on tootmine ja soovid nüüd liikuda välismaale. Vahet pole, kas tegu on mõne ülikalli ehtebrändi või kõigile tuntud teenusega. Võid tellida ka klassikalist meediat, aga see on üsna kallis. Kindlasti pead ise kohapeale minema, et veenduda, kas nad ikka su toodet tahavad. Sotsiaalmeedia a digiturundus ongi praeguse hetke…

Read More

Midahekki

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Midahekki.mp3 Kirjeldus: See midahekki tunne kestab ikka veel. Kuula meie episoodi ja püüa aru saada, kas on siis tunda, et me ei istu koos, ühes ruumis, vaid oleme mõlemad oma kodus? Räägime eriolukorra tegemistest ja Kentil on ka siin väga huvitab ajalooseik pajatada.

Read More

Kuidas saada kick ass digiturundajaks?

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Kuidas-saada-kick-ass-digiturundajaks.mp3 Kirjeldus: Külas on Priit Kallas ja pinnime teda nii mis jaksame. Digiturundus on ääretult päevakohane sõna ja seetõttu on staažika digiturundaja hoiakud väärtuslikud. Räägime ka muud juttu – lisaks Mida hekki rubriigile, toome sisse uue rubriigi nimega: Ajaloominutid. Päris põnev ja hariv kuulamine.

Read More

2020 trendid

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/2020-trendid.mp3 Kirjeldus: Käsitleme trende, mis 2020 astal jätkavad tõusuteed. Iga ettevõte peab kaaasajastama oma turundustegevuse vastavalt käimasolevatele trendidele ja siin tahame meie kõigile abiks olla.

Read More

Jõulureklaam

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Jo%CC%83ulureklaam.mp3 Kirjeldus: Miks jõulud on nii kreisi aeg? Kogu aeg räägitakse mingist rahust ja kaamosest, aga tegelikult rabeletakse ennast hulluks. Sama tendentsi on tunda ka reklaaminduses: alates vau-efektiga jõulukaartidest ja lõpetades jõulukampaaniatega. Mida teha, et jõuluaeg reklaaminduses ei oleks nii hull – kuula meie mõtteid ja mõtle kaasa ning anna tagasisidet.

Read More

Influencerid

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Influencerid.mp3 Kirjeldus: Räägime influenceritest: kes nad üldse on, kuidas peaks nendega koostööd tegema ja kuidas ei tohiks koostööd teha. Mida influenceritelt oodata, mida mitte oodata ja milline on Eesti influencerite kogemus. Saates on külas Merit Raju.

Read More

Noortele turundamine

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Noortele-turundamine.mp3 Kirjeldus: Kuidas turundada noorte sihtgrupile. Mis neile meeldib, mida nad ei salli ja mis jätab külmaks. Stuudiosse on palutud ka päriselt noor inimene, kes meie küsimustele oskab vastata.

Read More

E-poed versus päris poed

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Turujutud-e-poed-vs-paris-poed.mp3 Kirjeldus: Tegelikult on pood nagu ladu. Ühe puhul on väljundiks veebi tellimise ja sirvimise keskkond, teisel puhul on tegemist ruumi või ruumidega, kus pood pesitseb. Paljudel päris poodidel on ka veebipoed ja mõnedel veebipoodidel on ka omamoodi poekeskkond. Mis vahe neil on ja kuidas mis on oluline ühel või teisel puhul –…

Read More

Proloog

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Turujutud-proloog.mp3 Kirjeldus: Siin ei ole mingit kahtlus – podcast on sündinud. Sünnitusvalud, kahtlused, kõhklused ja teadmatus hoidsid meid ainult mõned minutid. Peale seda tuli hägune teadmine sellest, mis tulla võib. Maailm loodi samamoodi. Muide – mingit suurt pauku meil ei olnud – hakkasime lihtsalt rääkima ja nii oligi proloog olemas. Minumeelest me rääkisime…

Read More