kinnisvaratehing

Uus eestikeelne podcast “Kinnisvarajutud” alustab!

#1 | Uus eestikeelne podcast “Kinnisvarajutud” alustab! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/893725846-user-79516917-kinnisvarajutud_alustab.mp3 Kirjeldus: Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik….

Read More

Esimene kinnisvaratehing – Osa 2

Esimene kinnisvaratehing – Osa 2 Kuula: https://kinnisvararaadio.ee/podpress_trac/feed/39/0/20120311_kinnisvararaadio_oiu563.mp3 Kirjeldus: Neljas saade jatkab teemat esimesest tehingust. Saadet juhivad Peeter Pärtel ja Joel Järvela. Jäta enda andmed ja saad kohe tasuta videod.Kinnisvararaadio saadab Sulle e-postiga tasuta videod kinnisvara baasteadmistega.Sinu andmed on kaitstud. Me ei jaga neid kellegagi.

Read More

Esimene kinnisvaratehing

Esimene kinnisvaratehing Kuula: https://kinnisvararaadio.ee/podpress_trac/feed/33/0/20120304_kinnisvararaadio_ius83.mp3 Kirjeldus: Kolmas saade räägib esimesest tehingust. Teema jätkub ka neljandas saates. Saadet juhivad Peeter Pärtel ja Joel Järvela.

Read More