Kiusamisvaba Kool

Valusad kiusamised Kristiina Ehini kooliajast: nad rebivad ta seelikusaba pea kohale, Marje röögib

Valusad kiusamised Kristiina Ehini kooliajast: nad rebivad ta seelikusaba pea kohale, Marje röögib Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/984695353-perejakodu-valusat-kiusamised-kristiina-ehini-kooliajast-nad-rebivad-ta-seelikusaba-pea-kohale-marje-roogib.mp3 Kirjeldus: Kristiina Ehin ja SA Kiusamisvaba kool tegevjuht Triin Toomesaar arutlevad Ehini elust pärit väga valusate näidete põhjal ühel tuhandeid lapsi puututaval teemal: koolikiusamine! Kas tead, et kiusamine võib jätta jälje kogu eluks? Kuula ja mõtle sellele!

Read More

SA Kiusamisvaba Kool tegevjuht: meie töö vajab missioonitunnet

SA Kiusamisvaba Kool tegevjuht: meie töö vajab missioonitunnet Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/941269246-luup-sa-kiusamisvaba-kool-tegevjuht-meie-too-vajab-missioonitunnet.mp3 Kirjeldus: Koolides on võimalik kiusamist efektiivselt vähendada vaid süsteemse ja järjepideva ennetustöö abil. Kiusuennetaja Triin Toomesaar räägib oma ühingust, KiVa programmist ja kiusamisest laiemalt.

Read More

Kiusamisvaba Kool, Triin Toomesaar

#58 Kiusamisvaba Kool, Triin Toomesaar by Õpime koos Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/699995932-opimekoos-58-kiusamisvaba-kool-triin-toomesaar.mp3 Kirjeldus: Klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi õpivad koos taskuhäälingu loomist. Sihtasutus Kiusamisvaba kool pakub Eesti koolidele teadus- ja tõenduspõhist kiusamise ennetusprogrammi KiVa. Värskes saates tutvustab Kiusamisvaba Kooli tegevjuht Triin Toomesaar KiVa programmi ja annab soovitusi lapsevanematele ja õpetajatele. 0:21 Sihtasutuse Kiusamisvaba Kool ja KiVa…

Read More