klienditeenindus

Digipööre kaubanduses ja tööstuses: millised ootused on äriklienditeeninduses?

06.04.21 Digipööre kaubanduses ja tööstuses: millised ootused on äriklienditeeninduses? Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/1023127987-aripaeva-raadio-060421-digipoore-kaubanduses-ja-toostuses-millised-ootused-on-ariklienditeeninduses.mp3 Kirjeldus: Saate “Digipööre kaubanduses ja tööstuses” külalisteks on OIXIO Digital e-kaubanduse juht Mikk Maiste ja AS-i Standard arendusjuht Vegerd Veskimägi. Räägime sellest, et me oleme harjunud teadma minuti täpsusega, millal meie toit Woltiga saabub – kas samad ootused kanduvad ka ärikliendi teenindamisele? Millise protsessi…

Read More

Heinar Põldma: meie eesmärk on, et klient lahkuks kauplusest rõõmsamana kui ta sinna sisenes

Heinar Põldma: meie eesmärk on, et klient lahkuks kauplusest rõõmsamana kui ta sinna sisenes by 🎙️”Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1001211802-veiko-valkiainen-heinar-poldma-siia-tuleb-pealkiri.mp3 Kirjeldus: Käesolev episood on valminud Hea Teeninduse Kuu egiidi all koostöös kampaaniaga Kiida Teenindajat. Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Põldma Kaubanduse juht ja omanik Heinar Põldma. Põldma Kaubandus on üle 26-aastase ajalooga Eesti ettevõte, mis tegutseb…

Read More

E-kaubanduse areng ja tulevik: kui hea on Eesti e-poodide disain ja klienditeenindus?

16.06.20 E-kaubanduse areng ja tulevik: kui hea on Eesti e-poodide disain ja klienditeenindus? Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/840552334-aripaeva-raadio-160620-e-kaubanduse-areng-ja-tulevik-kui-hea-on-eesti-e-poodide-disain-ja-klienditeenindus.mp3 Kirjeldus: Saates räägivad Dive Groupi projektijuht Marilyn Uleksin ja Futurist Estonia UX disainer ja partner Andres Kostiv disainist ja klienditeenindusest, mida nad kogesid, kui analüüsisid põhjalikult 57 Eesti e-poodi. Saadet juhib Art Lukas Maksekeskusest. Saadet toetab DPD Eesti.

Read More

How to Increase Sales Instore? Taneli Mattelmäki

Turundusraadio 72: How to Increase Sales Instore? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197755229-marketingi-instituut-turundusraadio-72-how-to-increase-sales-instore.mp3 Kirjeldus: Saate külaliseks on Taneli Mattelmäki, TBWA Finlandi klienditeeninduse & strateegia direktor. Saade kõlab inglise keeles.

Read More

Klienditeenindus Facebookis – Gert-Daniel Hankewitz

Turundusraadio 59: Klienditeenindus Facebookis Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/197615018-marketingi-instituut-turundusraadio-59-klienditeenindus-facebookis.mp3 Kirjeldus: Saate külaliseks on SEBE kommunikatsioonijuht Gert-Daniel Hankewitz.

Read More