eestlaste kohtumised kodukäijatega, kes on siitilmast juba lahkunud…

eestlaste kohtumised kodukäijatega, kes on siitilmast juba lahkunud…

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Külmavärinate» hingedeaja erisaates on külas Triin Sepp («Päevapokaal», «Sodiaagisosinad»), kellega koos räägime lugusid siitilmast lahkunud inimestest. Need inimesed on erilised aga seetõttu, et ühel või teisel viisil on nad ka pärast matmist tagasitee oma kodudesse leidnud…
PS. Mis või kes on see seletamatu sahistaja Heidi track’il, jäi meile selgusetuks. Ehk on see tehniline viga, aga ehk… Igal juhul ei suutnud me seda järeltöötluses eemaldada.

Ootame jätkuvalt aga teie kirju aadressil kylmavarinad@gmail.com. Järgmine kuulajate saade juba varsti!

Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Mõrvarid, kodukäijad, kummitused ja nõuanded puhuks, kui luupainaja öösel hinge lämmatab

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios vaid Heidi Ruul ja Dagmar Lamp, mis tähendab, et nad saavad rääkida kõikidest neist asjadest, mis Kristina Herodest üldse ei huvita: sarjad, tele, krimkad, true crime ja… kummitused.

Juttu tuleb väga paljudest asjadest, mis meie meelt neil päevil lahutavad. Me arutame, mis sarju me armastame, lahkame natuke fenomenaalset «Tiger Kingi», Heidi avaldab, kui väga armastab ta Investigation Discovery kanalit ja Dagmar räägib oma teisest podcastist «Eesti roimad koos Andres Anveltiga» ja sellest, kui hirmutav võib tema jaoks selle saate tegemine olla.

Saate teises pooles võtame teemaks oma kokkupuuted paranormaalse ja teispoolsusega. Dagmar räägib oma kevadel ette võetud kummituseküttimuse projektist (neid videosid saab näha siin, siin ja siin), arutame kummituslike kogemuste, selgeltnägemise ja silmaga nähtamatu maailma üle. Selle käigus juhtub ka lindistamise ajal üks kõhe asi!

Kuula saadet ja kui sa tahad meiega jagada mõnda kõhedat lugu, mis on sinuga juhtunud, siis saada meile kiri dagmar.lamp@postimees.ee või kasuta selleks vormi loo juures Sõbranna.ee lehel.