köha

Köha läheb üle köhides

Köha läheb üle köhides Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/936999139-tervist-koha-laheb-ule-kohides.mp3 Kirjeldus: Nagu külm aeg saabub, on kohe platsis ka hingamisteede viirushaigused. Nende vastu on igaühel omad nipid, kuid millised on õiged võtted ja protseduurid?

Read More

Köha polegi tegelikult olemas! Kas tõesti?

Köha polegi tegelikult olemas! Kas tõesti? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/696834704-tervist-koha-polegi-tegelikult-olemas-kas-toesti.mp3 Kirjeldus: “Köha pole olemas! On hoopis bronhiit,” teatas üks kõiketeadja inimesele, keda vaevasid tohutud köhahood. Kuidas asjad tegelikult on?

Read More

Läkaköha sunnib nii kõvasti köhima, et ribid võivad puruneda

Läkaköha sunnib nii kõvasti köhima, et ribid võivad puruneda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/683769339-tervist-lakakoha-sunnib-nii-kovasti-kohima-et-ribid-voivad-puruneda-1.mp3 Kirjeldus: Läkaköha on tugevasti aladiagnoositud haigus, sest kaks kolmandikku köhivatest haigetest perearsti vastuvõtule ei pöördu. Ometi on läkaköha diagnoosimine ja leviku pidurdamine ülioluline, sest haigus on imikutele ja väikelastele väga ohtlik.

Read More