Tissident x Tinderi veteran: 45 kohtingut, üks hullem kui teine

88. Tissident x Tinderi veteran: 45 kohtingut, üks hullem kui teine

Kuula:

Kirjeldus:
Esmakordselt on Tissident saates kuulajate kirjade asemel lugusid rääkimas hoopis kuulaja ise! Täpselt nii! Sillekaga võttis ühendust üks äge naine, kes on hobikorras käinud 45 erineval Tinderi kohtingul. Mida ikka pandeemia ajal teha, eks?

Räägime Tinderi profillidest, meeste egodest, halbadest pick up line’dest ja loomulikult jagame mahlakaid lugusid deitidest.
Ütleme nii, et Sillekal on mõneks ajaks kohtingutel käimisest isu täis.

Tissident on Instagramis @tissident
Kuula teisi muhedaid taskuhäälinguid Delfi Taskust: https://tasku.delfi.ee/

Pandeemiakohting: tal vajus suu lahti, kui ütlesin, et mulle meeldib voodis teha SEDA

Episood 26: Pandeemiakohting: tal vajus suu lahti, kui ütlesin, et mulle meeldib voodis teha SEDA by Ussikeeled

Kuula:

Kirjeldus:
Ussikeeled on tagasi pisikeselt pausilt ja tervamad kui kunagi varem. Seekord räägime taas seksuaalsusest viimase aja uudiste valguses. Ehk kas tõesti on mõni, kes leiab, et kui 14+52 on teeb paari keskmiseks vanuseks 33, siis on suguühe okei?

Räägime ka seksis pandeemia tingimustes, ehk kuidas vaatleb seda traditsioonilises abielus naine (ehk Manona) ja vaba ja vallaline (ehk Keit). Pluss Keit jagab kuumi detaile oma viimasest esimesest kohtingust, mis algas nii paljutõotavalt, aga lõppes viie minutiga, kui ta paljastas SELLE!

Kuula, muiga, vihasta ja ela meile kaasa!

Kuidas panna mees endasse armuma ja kas seks esimesel kohtingul on halb mõte

kuidas panna mees endasse armuma ja kas seks esimesel kohtingul on halb mõte

Kuula:

Kirjeldus:
Täna võtavad «Naistejuttude» stuudios Dagmar Lamp, Heidi Ruul ja Kristina Herodes kokku oma möödunud nädala laivesinemised, mis tehnilistel põhjustel laiema publikuni ei jõudnud.

Muuhulgas räägime ka, kuidas meil vahepeal läinud on. Nii näiteks käis Kristina operatsioonil, Heidi võtab uusi kalleid antidepressante ning Daki käib telekas targutamas, kuidas deitida, aga ise deitidele väga ei jõuagi.

Kuidas siis ikkagi panna mees endasse armuma? Kas seksiga peaks ootama? Kas piisab ainult silma vaatamisest? Milliseid mänge me mängime ning millal me nendega üle piiri läheme?

Kuula saadet!

Kohtingud – meie parimad ning halvimad + nõuanded

Ep7: Kohtingud – meie parimad ning halvimad + nõuanded

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases episoodis räägime kohtingutest – jagame enda lugusid ja kogemusi, häid, halbu ning neid, mis on meile palju õpetanud. Lisaks proovime enda senised õppetunnid praktilisteks nõuanneteks koondada.
Aga ärge väga tõsiselt ka seda võtke – mis kohtingu nõu need kaks vallalist ikka anda oskavad 😀 Kuula episoodi YouTube’is, Spotify’s või iTunes’is.

Mis on kõige õudsem asi, mida esimesel kohtingul teha?

«Naistejutud». Mis on kõige õudsem asi, mida esimesel kohtingul teha?

Kuula:

Kirjeldus:
Täna arutavad stuudios Dagmar Lamp ja Kristina Herodes esimeste kohtingute üle. Millised on need kõige õudsemad asjad, mida tasuks igal juhul deidielus vältida?

Kuidas hakkama saada, kui enne kohtama minemist on närv sees? Kas see närv on normaalne või mitte? Kas klaasike veini enne seda on okei või ei? Milliseid tegevusi tasuks esimesel deidil vältida või kas näiteks Rootsi kruiisile minek on hea mõte? Milliseid mänge üldse tasub kohtingutel mängida ja milliseid peaks vältima?

Kuula saadet!

Viis deiti ja kaks pulma

50. saade (5.05.2018). Viis deiti ja kaks pulma

Kuula:

Kirjeldus:
Täna on «Naistejuttude» stuudios külas disainer Maarja Treufeldt, kellega saatejuht Dagmar Lamp arutleb erinevatel kohtinguteemadel.

Milline on suhe endast noorema mehega? Millised on ägedad kohtingud? Milline on läbi aegade kõige lahedam deit? Kuidas üldse deite leida? Räägime ka pulmadest ja sellest, kuidas neid on kõige mõistlikum korraldada – kuidas teha nii, et iga lehma lellepoeg end külalistenimekirja ei pressiks, kuidas jääda eelarve sisse ning mis juhtub, kui su pulmas on kogemata kaks pulmatorti.

Leia meid Facebookist ja kuula saadet!