Kohviekspert

KUULA SAATEST: Kohvigurmaanide valikuid täiendab Londoni röstikoda

KUULA SAATEST: Kohvigurmaanide valikuid täiendab Londoni röstikoda Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1283508835-kohviekspert-kuula-saatest-kohvigurmaanide-valikuid-taiendab-londoni-rostikoda.mp3 Kirjeldus: Erikohvi valik Eestis polegi nii suur, seetõttu on hea meel tõdeda, et nüüdsest on Mission Coffee Works e-poest saadaval kohviube, milles ei pea pettuma ka nõudliku maitse-eelistusega kohvijoojad. Eestlaste asutatud röstikoda Londonis suudab pakkuda valikut vaid parimatest ubadest.

Read More

KUULA SAADET: Kas ka sina tarbid enim armastatud kohvijooki?

KUULA SAADET: Kas ka sina tarbid enim armastatud kohvijooki? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1277680135-kohviekspert-kuula-saadet-kas-ka-sina-tarbid-enim-armastatud-kohvijooki.mp3 Kirjeldus: Tanklast kohvi kaasa ostmine on muutunud täna igapäevaseks tegevuseks, sest nii nagu tangime autot kütusega, varustame ka ennast virgutava joogiga, usub AS Alexela kaubandusjuht Tiiu Valk. Eestis joovad tarbijad üsna palju kohvi, kui võrrelda Euroopa riikide näitajaid. Samas Soomega võrreldes on meil veel…

Read More

Kas tead, kuidas oma kohvijooki personaliseerida?

Kas tead, kuidas oma kohvijooki personaliseerida? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1263291205-kohviekspert-kas-tead-kuidas-oma-kohvijooki-personaliseerida.mp3 Kirjeldus: Caffeine kohviekspert Andre Leon Rajaste sõnul soovivad nad pakkuda kohvijooke erinevatele maitseelistustele. See on kohvikukett, kuhu on oodatud isegi need, kellele kohvi ei maitse.

Read More