kokk

Episood 101: stuudios Sander Õigus

Episood 101: stuudios Sander Õigus Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/jc3wcz/ep101.mp3 Kirjeldus: Külas käis koomik ja kokk Sander Õigus. Nii palju kui Dan teistel rääkida lasi – oli juttu Eesti HipHop’ist ja paljust muust.

Read More

#73 Armastusest: Peeter Pihel. Kokk katusel

#73 Armastusest: Peeter Pihel. Kokk katusel Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/gu9zf2/73_Peeter_Pihel72y47.mp3 Kirjeldus: Sel korral ronime katusele, et arutleda armastuse teemadel, unistame ning vaatame tagasi lapsepõlvele. Elinal on külas tippkokk Peeter Pihel, kelle väärtuste hulka kuuluvad muuhulgas ka jätkusuutlikkus ning tark tarbimine nullkulu põhimõttel.  

Read More

Scoutspataljon annab väärt elukutse ja pikaajalise karjääri

Tööelu #10: Scoutspataljon annab väärt elukutse ja pikaajalise karjääri by Tööelu Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/742781482-tooelu-tooelu-10-kaitsevagi.mp3 Kirjeldus: Uusimas “Tööelu” podcast’is käisid oma igapäevast ja ka värbamisest rääkimas kaks meest Eesti Kaitseväest. Jutuks tuli see, kuidas kaitseväes leiab omale väärt ameti iga inimene, kellel on soov teha tööd ja olla eeliinil kodumaa kaitsmisel. Ning rääkisime konkreetselt sellest, kes on…

Read More