POHMELLIPÄEV #56

POHMELLIPÄEV #56

Kuula:

Kirjeldus:
Eelmise osa jätkuks ka see, et mulle pakuti autisti rolli näiteks. Mis hetkest saab kellestki sari-tegija? Saame koos teada väga konkreetse vastuse. Ma olen kahele business-pakkumisele ära öelnud pmst samal põhjusel. Kas su mees oleks su mees kui ta poleks üheski asjas edukas? Ahjaa – pohmell on ka täna. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #55

POHMELLIPÄEV #55

Kuula:

Kirjeldus:

April 7, 2021

Proper pohmellipäev täna ehk tagasi vana hea soravuse juures. Kassiga ärkamine ja üheööpartneri lusikas tönnimine. Värskete isade hobid on lemmikud, aga kuidas need õigesti ajastada? Just kurat harjuti ära ja te ikka lisate juurde vä?! Õppisin, et näitlejanna ei tohi lesbit kehastada kui ta ise lesbi ei ole. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

Bemmipalavik

#191 – Bemmipalavik

Kuula:

Kirjeldus:
Juttu tuleb erinevatel teemadel ja pikalt. Kuuleme kuidas Karl käis koroona antikehade testi andmas ja saame ka teada tulemuse. Arutame uue Filipiini superkangelase teemadel ja avastame kus Putini palee tegelikult asub. Kõike seda ja palju muud.

Margus ei tunne seadust

#44 – Margus ei tunne seadust

Kuula:

Kirjeldus:

Tühjad Pudelid Podcasti teevad algajad stand-up koomikud Margus Toots ja Jakop Kähr. Miks “Tühjad Pudelid”? Sest tühjad pudelid ja tühi mõistus käivad käsikäes. Nagu eelnevast jutust arusada, siis midagi intelligentset oodata ei ole. Episoode me üritame üles laadida vähemalt iga pühapäev, aga vahepeal kui kaks töötut oma tiheda graafiku kõrvalt juhtuvad rohkem kui korra nädalas kohtuma, võib tulla ka üllatus-episoode.

POHMELLIPÄEV #54

POHMELLIPÄEV #54

Kuula:

Kirjeldus:
Endale lubame, aga porgandile ei luba. Ma olen pmst märter, kes pole veel surnud. Mis nippi kasutada, et näha kas tegu on lapsega või mitte. Kahepalgelisus ja muu sarnane on vist läbivaks teemaks seekord. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

POHMELLIPÄEV #52

POHMELLIPÄEV #52

Kuula:

Kirjeldus:
Kuidas mitte kettasse minna kui tahad, et teised saaks aru mida nad valesti teevad, aga nad ei saa mitte kunagi sinu täpseks koopiaks?! Tegin võõra naise ees orgasmi-helisid mingis koridoris ja siis see ka, et mulle meeldivad reeglid nii väga, et toon ühe näite lausa. Saatke oma pohmellilood ja muud mured mattias@naan.ee või www.reddit.com/user/mattiasnaan või kommenteerige minu YouTube’i kanalis: www.youtube.com/mattiasnaan ja kui soovid seda podcasti toetada, siis www.patreon.com/pohmellipaev (sealt näed ka videona seda episoodi)

Episood 91: stuudios Tigran Gevorkjan

Episood 91: stuudios Tigran Gevorkjan

Kuula:

Kirjeldus:
Külas on koomik Tigran Gevorkjan. Ta teeb muusikat, stand-upi ja elab kunstniku elu. Räägime Eesti komöödiast, autodest, muusikast – temaga oli väga lõbus.

#188 – Vahva Viktoriin 2 feat. Ari Matti Mustonen & Rauno Kuusik

#188 – Vahva Viktoriin 2 feat. Ari Matti Mustonen & Rauno Kuusik

Kuula:

Kirjeldus:
Taaskord on teie ette jõudmas Vahva Viktoriin. Sel puhul on külas nagu ikka Ari Matti Mustonen ja Rauno Kuusik. Teemaks Valentinipäev ja küsimused on armastuse ja suhete teemalised. Ari avab oma hinge ja Rauno lõpetab oma karjääri. Selles episoodis on kõik olemas.

Sotsiaalmeediat: @karlalarivarma @ardoasperk
Saada kirju: kulapood@gmail.com