koostöö

Sisuturundussaade. Ettevõtjad: kasutage toetusvõimalust teadlase kaasamiseks

09.06.21 Sisuturundussaade. Ettevõtjad: kasutage toetusvõimalust teadlase kaasamiseks Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/1064822089-aripaeva-raadio-090621-sisuturundussaade-ettevotjad-kasutage-toetusvoimalust-teadlase-kaasamiseks.mp3 Kirjeldus: Nii era- kui avaliku sektori ettevõtetel on võimalik novembri lõpuni taotleda toetust SekMo ehk sektoritevahelise mobiilsuse meetmest. Seda selleks, et ettevõttega teatud ajaks liita teadlane, kes aitab läbi viia teadusuuringut või osaleb tootearendusprotsessis. Meedet ja selle tingimusi tutvustavad saates Eesti Teadusagentuuri SekMo meetme ekspert Viktor…

Read More

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev.

Virtuaalne koostöö. Ivan Sergejev. Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/896584978-aet-kiisla-virtuaalne-koostoo-ivan-sergejev.mp3 Kirjeldus: Aine: tulevikutöö ja ettevõtlikkus.

Read More

Influencerid

Turujutud Kuula: https://episodes.castos.com/turundustund/Influencerid.mp3 Kirjeldus: Räägime influenceritest: kes nad üldse on, kuidas peaks nendega koostööd tegema ja kuidas ei tohiks koostööd teha. Mida influenceritelt oodata, mida mitte oodata ja milline on Eesti influencerite kogemus. Saates on külas Merit Raju.

Read More

Koolijuhid Kadi Kreis ja Marjeta Venno

Sähvatus 018 – koolijuhid Kadi Kreis ja Marjeta Venno Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/711811591-sahvatus-sahvatus-018-k.mp3 Kirjeldus: Päevad, kus pisut enam halli, sobivad mõtisklusteks, mis on ajendatud küsimustest “miks” ja “kuidas”. Need hetked targad peatused, leiavad meie seekordsed külalised. Just need targad peatused nende kahe küsimusega on sisemiseks kompassiks meie seekordse episoodi külalistele – kahele Tartu koolijuhile Kadi Kreisile Tartu…

Read More

EV100 Turundusidee: Ühisnädal

EV100 Turundusidee: Ühisnädal Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/536118729-marketingi-instituut-ev100-turundusidee-uhisnadal.mp3 Kirjeldus: Tänane saade on pühendunud EV100 Turundusideele, kus tutvustame ühte EV100 üritust ning arutame koos saatekülalistega, kuidas seda üritust saaksid ettevõtjad ära kasutada ja koostööd teha. Täna tutvustab Külli Vollmer Harju ettevõtluskeskusest Ühisnädalat teemal 100 aastat kodanikuühiskonda, mis koondab enda alla kodanikuühiskonnaga seotud üritustest ning toimub 26. november – 2….

Read More