kriitika

Mida teha, et me ei kritiseeriks ja oleksime need, kes me tegelikult oleme?

Mida teha, et me ei kritiseeriks ja oleksime need, kes me tegelikult oleme? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1031340031-vaimnetervis-mida-teha-et-me-ei-kritiseeriks-ja-oleksime-need-kes-me-tegelikult-oleme.mp3 Kirjeldus: Seekordses “Vaimse tervise heaks” podcastis vestlevad psühholoog Rita Rätsepp ja Kaidi Karilaid sellest, kuidas me pidevalt püüame sobituda siia reaalsesse maailma sellisena, et vastaksime teiste ootustele.

Read More

Nika Kalantar avas põhjuseid, millele peaksid inimesed mõtlema enne laste saamist

KUULA | Nika Kalantar avas põhjuseid, millele peaksid inimesed mõtlema enne laste saamist Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/973049764-perspektiivpodcast-kuula-nika-kalantar-avas-pohjuseid-millele-peaksid-inimesed-motlema-enne-laste-saamist.mp3 Kirjeldus: Eesti üks esifeministe Nika Kalantar on mitme aasta jooksul silma paistnud küllaltki vastuolulise mõttekäiguga, et tema lapsi saada ei soovi. Selle tõttu on ta ka suure kriitika alla langenud. Viimati rääkis ta sellest teemast “Duubli” saates, mille järel jäi…

Read More

Ajakirjanduskriitikast ning terrorismist Saksamaal

«Lobjakas vs. Vooglaid»: ajakirjanduskriitikast ning terrorismist Saksamaal Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/lobjakasvsvooglaid/lobjakasvsvooglaid2020022101.mp3 Kirjeldus: Esimene teema tõukub ajakirjanik Vilja Kiisleri kriitikast selle saate aadressil. Mida sõna- ja arvamustevabaduse all silmas pidada ning kellel ja mil moel peaks üldse olema võimalus avaliku arutelu raames oma seisukohti väljendada? Saksamaal aset leidnud veristest sündmustest. Millised on radikaliseerumise ohud?

Read More