Krister Paris

Aleksei Navalnõi protsess

Aleksei Navalnõi protsess Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/977563846-valisanadal-aleksei-navalnoi-protsess.mp3 Kirjeldus: Navalnõi on jälle kohtu ees ja jälle käivad Venemaal protestid, ent kõik on tõsisem ja tulisem kui harjunud oleme. Juttu tuleb ka Vene koroonavaktsiinist, mille maine paistab Eesti venelaste seas olevat parem kui Venemaa elanike seas. Delfi stuudios olid Kaarel Kressa, Roman Starapopov ja Krister Paris.

Read More

Kas Trump sunnitakse poliitikast lahkuma?

Kas Trump sunnitakse poliitikast lahkuma? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/964726693-valisanadal-kas-trump-sunnitakse-poliitikast-lahkuma.mp3 Kirjeldus: Täna USA kongressis algav presidendi tagandamisprotsess ei pruugi hääletuseni jõuda enne Trumpi ametist lahkumist. Küll aga võib senat võtta talt võimaluse uuesti kandideerida. Stuudios olid Kaarel Kressa, Kadri Veermäe ja Krister Paris

Read More

Kas USA valimiste tegelik võitja on vabariiklaste ladvik?

Kas USA valimiste tegelik võitja on vabariiklaste ladvik? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/924339451-valisanadal-kas-usa-valimiste-tegelik-voitja-on-vabariiklaste-ladvik.mp3 Kirjeldus: Vabariiklased on end juba presidendist distantseerimas ja valmistuvad uuega läbi rääkima. Aga kui Trump kaotab, kas see siis ikka tähendab Bideni võitu? Stuudios olid Ekspress Meedia ajakirjanikud Kaarel Kressa, Indrek Lepik ja Krister Paris.

Read More

Ukraina, Venemaa ja Valgevene. Mida teame Donbassis tapetud kodanikust?

10. Ukraina, Venemaa ja Valgevene. Mida teame Donbassis tapetud kodanikust? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/862403677-valisanadal-10-ukraina-venemaa-ja-valgevene-mida-teame-donbassis-tapetud-kodanikust.mp3 Kirjeldus: Täna saadeti Ukrainas viimasele teekonnale Donbassis hukkunud Eesti kodanik Nikolai Iljin. Valgevene opositsioon üritab ühise kandidaadiga Lukašenkale vastu seista. Pretsedenditud protestimeeleavaldused käivad ka Kaug-Idas Habarovskis. Stuudios olid venekeelse Delfi ajakirjanik Roman Starapopov ja EPLi arvamustoimetuse ajakirjanik Krister Paris, saadet juhtis Kaarel Kressa.

Read More

Kas koroonaviirus saab Trumpile saatuslikuks? Mida tahab Türgi Euroopalt?

8. Kas koroonaviirus saab Trumpile saatuslikuks? Mida tahab Türgi Euroopalt? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/771139279-valisanadal-8-kas-koroonaviirus-saab-trumpile-saatuslikuks-mida-tahab-turgi-euroopalt.mp3 Kirjeldus: Mikrofoni juures olid Eesti Päevalehe ajakirjanikud Kadri Veermäe, Krister Paris ja Kaarel Kressa.

Read More

Kas NATO on ajusurnud?

4. Kas NATO on ajusurnud? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/716284129-valisanadal-4-kas-nato-on-ajusurnud.mp3 Kirjeldus: Prantsuse presidendi intervjuu vallandas NATO-s debati. Mida oodata Ukraina rahukõnelustelt? Kuidas läheb Valgevenel? Stuudios Kaarel Kressa, Kadri Veermäe ja Krister Paris.

Read More