Teabevara tund: kuidas arendada ettevõtet ja viia ellu muudatusi

10.12.20 Teabevara tund: kuidas arendada ettevõtet ja viia ellu muudatusi

Kuula:

Kirjeldus:
2020. aastal on olnud palju ootamatutuid muutusi, koroonaviirus sunnib meid uues olukorras kiirelt kohanema. Kuidas ettevõttes kätt pulsil hoida ja protsessidesse nii sekkuda, et kohanemine oleks tulemuslik ja kogu kollektiivi kaasav, annavad nõu juhtide ja organisatsioonide arengumentor Elar Kilumets, Palgainfo Agentuuri juht Kadri Seeder ja Talentor Estonia personaliotsingu konsultant Külli Gutmann.
Saadet juhib Äripäeva teabevara vanemtoimetaja Heidi Saar.

Teabevara tund: kannapööre tööjõuturul

28.05.20 Teabevara tund: kannapööre tööjõuturul

Kuula:

Kirjeldus:
Koroonakriis pööras pea peale olukorra tööturul. Kui paljudele ametikohtadele püüti varem üksteiselt kandidaate üle lüüa, siis nüüd ähvardab mõnes kohas kandidaatide üleküllus. Kuid mitte igal pool.

Muutustest ja uutest trendidest värbamismaastikul rääkis teabevara tunnis CVO Recruitmenti värbamispartner Heleen Anderson.

Saadet juhtisid personalijuhtimise teabevara peatoimetaja Külli Gutmann Talentorist ja Piret Frey Äripäevast.

Teabevara tund: peresõbralikkus tähendab eelkõige paindlikkust ja avatust

12.12.19 Teabevara tund: peresõbralikkus tähendab eelkõige paindlikkust ja avatust

Kuula:

Kirjeldus:
Peresõbralikkusest on Teabevara tundi rääkima tulnud Ragn-Sellsi personalijuht Kaire Parve.
Praegu, kus paljudes valdkondades on pigem tööjõu kui tööpuudus, on iga ettevõtte jaoks oluline leida ja hoida väärtuslikke töötajaid. Otsime koos vastuseid küsimustele, mida peresõbralikkus tähendab ettevõtte mõistes ja millist kasu saavad sellest omanikud ja töötajad.
Saatejuht on Äripäeva teabevara toimetaja Piret Frey, küsimusi aitab esitada personalijuhtimise teabevara peatoimetaja Külli Gutmann Talentorist.