Kriisis Transile tuleks kasuks, kui emotsionaalsed Burdakovid mängu ajal pingil ei istuks

67. saade: Kriisis Transile tuleks kasuks, kui emotsionaalsed Burdakovid mängu ajal pingil ei istuks

Kuula:

Kirjeldus:
Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub Premium liigas möllavatele kirgedele. Narva Trans kurjustas jälle kohtunikega, samal ajal pääses FCI Levadia ülinapilt Tartu Tammeka haardest. Kuressaares tekitasid küsimusi fännid, kes staadioni aia taha omasid toetama kogunesid.

Räägime ka kõikidest teistest nädalavahetuse kohtumistest ning arutleme, kas hispaanlaste otsus näidata tühjadel staadionitele peetavaid mänge pildi- ja helitrikkidega on hea või mitte. Ajaloorubriigis meenutame 2006. aasta MM-i. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Rasmus Voolaid.

Kaja Kallas Live 12.06 Kuressaarest

Kaja Kallas Live 12.06 Kuressaarest

Kuula:

Kirjeldus:
Kaja Kallas oli 12.06 otse-eetris Kuressaarest. Nimelt oli Reformierakonna esimees koosReformierakonna fraktsiooniga visiidil Saaremaal, et uurida, kuidas neil tervishoiukriisist taastumine läheb. Saarlased on olnud tublid ja kriisiga hästi hakkama saanud. Kaja Kalals vastas otse-eetris küsimustele.
Live on salvestatud värskes õhus ning on kuulda väikest tuulevilinat ja purskaevu müra taustal.

Seksuaalsed rünnakud Tallinnas ja Kuressaares, Repinski armudraamad ja kummitusekütid Postimehe majas

«Päevapokaal». Seksuaalsed rünnakud Tallinnas ja Kuressaares, Repinski armudraamad ja kummitusekütid Postimehe majas

Kuula:

Kirjeldus:
Tänases «Päevapokaali» saates on Barbara, Dagmar ja Triin, seltsiks Strelitzia Ridge Chenin Blanc.
Võtame kokku nädala uudised. Alustame šokeerivast rünnakust Tallinna kesklinnas, siis arutame, kas me käime duši all õigesti. Jätkame «kurbade kerade» sündroomiga, võtame luubi alla ka Repinski armuasjad ning lõpetuseks räägime ülipõnevast kummituseküttimise projektist, millega Triin ja Dagmar tegelevad.

Kristel Aaslaid – Enesevihkamisest, tõsiselt võetavusest ja päris Kristelist

#35 – Kristel Aaslaid – Enesevihkamisest, tõsiselt võetavusest ja päris Kristelist by Täitsa Pekkis

Kuula:

Kirjeldus:
Meie #35 episoodis on külas väga siiras, armas, naljakas, nunnu Kristel Aaslaid.

Kristel on palavalt armastatud laulja, näitleja ja tantsija.

Kuressaarest pärit Kistel on korda saatanud päris palju vingeid asju. Ta valiti Eesti Meelelahutusauhindade 2015. aasta galal aasta parimaks naisraadiohääleks. 2014. aastal saavutas ta saates “Su nägu kõlab tuttavalt” 2. koha. Populaarses teleseriaalis “Padjaklubi” mängib Kristel üht peategeklast Mišat .”Padjaklubi” on valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel 2014. aastal aasta parimaks teleseriaaliks.

Hetkel on Kristel koos Tuuli Rannaga bändis ÖED. Selle aasta Eesti Laulul esinesid nad lauluga “Öhuloss” poolfinaalis.
Kristel laulis ka bändis Avoid Dave, mis sai parima 2015. aastal parima elektroonilise albumi auhinna. Lauluga “Immortality” saavutasid Cartoon ft. Kristel Aaslaid “Eesti Laul” 2016 finaalis 3. koha.

Kristel on võitnud ka hulgaliselt auhindu tantsijana. Hetkel teeb Kristeli kõige õnnelikumaks tema elukaaslane – Mattias Naan.

Rääkisime Kritseliga tema aastatepikkusest võitlusest depressiooni ja enesevihkamisega. Rääkisime unistustest, tõsiselt võetavusest, näitlemisest, laulmisest ja kõigest sellest, mis teeb Kristelist päris Kristeli.