langevarjuhüpe

Suvepuhkus: populaarseimad elamuskingitused on “Õhtusöök pimeduses” ja langevarjuhüpe

14.07.20 Suvepuhkus: populaarseimad elamuskingitused on “Õhtusöök pimeduses” ja langevarjuhüpe Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/857117710-aripaeva-raadio-140720-suvepuhkus-populaarseimad-elamuskingitused-on-ohtusook-pimeduses-ja-langevarjuhupe.mp3 Kirjeldus: Sisuturunduse saates on seekord juttu elamuskingitustest, kus külas on kingitus.ee tegevjuht Kadri Lepiku ja turundusjuht Kristine Kivimäe. Räägime sellest, kuidas elamuskingitusi valida, kuidas teenuste pakkujad saavad kingitus.ee pakkumiste baasiga liituda ja millised on kõige kallimad ja ektreemsemad kingitused. Saatejuht on Hando Sinisalu.

Read More

Tom Rüütel

Tamara Podcast – Tom Rüütel Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/711656404-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-tom-ruutel.mp3 Kirjeldus: Sotsiaalaktivist Tom Rüütel tegeleb liikumispuuetega inimeste nõustamisega ja võitleb koolikiusamise vastu. Samuti on ta läbinud 350 kilomeetrise matka, hüpanud mitu korda langevarjuga ja osalenud näitemängudes – ilma, et ta saaks oma käsi kasutada.

Read More

Pärtel-Peeter Kruuv

Tamara Podcast – Pärtel-Peeter Kruuv Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/688670152-mihkel-stint-776050312-tamara-podcast-partel-partel-peeter-kruuv.mp3 Kirjeldus: Pärtel-Peeter Kruuv on väga ülimalt asjalik ja kirglik kõiges osas, mis puudutab lennundust. Alates suurtest lennukites kuni ise ehitatud funktsionaalsete mudellennukiteni. Pigistame kõik info talt välja ja räägime lisaks ka kultuurist ja langevarjuhüpetest.

Read More