laulmine

Getter Jaani – kärbse söömisest, noa hoopidest ja maailma kõige ilusamast armastusest.

#81 Getter Jaani – kärbse söömisest, noa hoopidest ja maailma kõige ilusamast armastusest. Kuula: https://api.spreaker.com/download/episode/43122774/getter_jaani_mp3.mp3 Kirjeldus: Täna on meil saates külas kõige armsam ja siiram inimene – Getter Jaani. Enamus meist teavad teada, kui suurepärast muusikut, täna kannab ta ka ema ja mõjuisiku rolli. Tänase vestluse käigus saime teada:▪️ Miks ta kärbse alla neelas?▪️ Kuidas…

Read More

Jane Kruus. Armastusest tehtud

#66 Armastusest: Jane Kruus. Armastusest tehtud Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/gu55mz/66_Jane_Kruus9zwcl.mp3 Kirjeldus: Elina kohtub armastusest tehtud Jane Kruusiga, kellega tuleb juttu kaugetest ja lähedastest paikadest, laulmisest ja väelauludest, sooja põgenemisest, armastuse leidmisest, sõprusest ja hoidmisest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusestFacebook: facebook.com/podcastarmastusestTwitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.

Read More

Mina ei taha veel magama jääda #3

Mina ei taha veel magama jääda #3 Kuula: https://s3.castbox.fm/ea/d0/2c/5502b64a77a36eec911d3113b2.mp3 Kirjeldus: Laura ja Sassi kolmas podcast. Räägime sponsoritest, tarbimisest, laulmisest, alkoholismist ja kangetest narkootikumidest.

Read More