Henri Ja Sten

Tamara Podcast Henri Ja Sten

Kuula:

Kirjeldus:
Olev Sten Erik ja Henri Põld käisid meil külas elust ja kunstist rääkimas. Sten, Len ja Henri teevad koos bändi, niiet laseme vahele ka nende mussi… lisaks muidu netist varastatud mussile.

Rauno Kutti

Tamara Podcast – Rauno Kutti

Kuula:

Kirjeldus:
Rauno Kutti on turundusagentuuri Vurr Digital asutaja, muusik ja muidu väga rock-n-roll-peast-heas-mõttes-sõge inimene. Istusime maha ja hakkasime jooma. Räägime turundamisest, poliitikast, armastusest ja ajame muidu lõputult kelbast. Rämedalt lõbus oli… purju jäime ka. Don’t judge us.

Triinu Lomp

Tamara Podcast – Triinu Lomp

Kuula:

Kirjeldus:
Len ja Mihkel istusid Triinu Lompiga maha ning rääkisid elust loomakliinikus. Natuke on rõve, aga samas ka õpetlik. Kuula ja saad teada kuidas vältida oma looma suremist ning millal on üldse hea mõte loomaarsti juurde minna.

Tom Rüütel

Tamara Podcast – Tom Rüütel

Kuula:

Kirjeldus:
Sotsiaalaktivist Tom Rüütel tegeleb liikumispuuetega inimeste nõustamisega ja võitleb koolikiusamise vastu. Samuti on ta läbinud 350 kilomeetrise matka, hüpanud mitu korda langevarjuga ja osalenud näitemängudes – ilma, et ta saaks oma käsi kasutada.

Pärtel-Peeter Kruuv

Tamara Podcast – Pärtel-Peeter Kruuv

Kuula:

Kirjeldus:
Pärtel-Peeter Kruuv on väga ülimalt asjalik ja kirglik kõiges osas, mis puudutab lennundust. Alates suurtest lennukites kuni ise ehitatud funktsionaalsete mudellennukiteni. Pigistame kõik info talt välja ja räägime lisaks ka kultuurist ja langevarjuhüpetest.

Mihkel Ja Lennart

Tamara Podcast – Mihkel Ja Lennart

Kuula:

Kirjeldus:
Mihkel ja Lennart saavad üle pika aja jälle kokku ning räägivad, mis nende elus vahepeal juhtunud on. Vestlused keerlevad suhete ja muusika keskselt ning lisaks fantaseerime ka ajaloost.

Katrin Kullo

Tamara Podcast – Katrin Kullo

Kuula:

Kirjeldus:
Katrin on asjalik noor-pedagoog, kes võtab osa Noored Kooli programmist. Ettevõtmine, mille eesmärk on viia haridusse teistelt erialadelt võimekaid ja motiveeritud inimesi. Kuula ja saad teada, miks “Viiskümmend Halli Varjundit” ei kuulu veel kohustusliku kirjanduse hulka põhikoolis.

Marco Tasane

Tamara Podcast Marco Tasane 2

Kuula:

Kirjeldus:
Strippar Marco elu on täis põnevaid juhtumisi. Tuleb ette vihaseid noori ja sõgedaid vanureid. Räägime lapsepõlvest, seiklustest striptiisi maailmast ja Tommy Cashist.

Okym Meiko

Tamara Podcast – Okym Meiko

Kuula:

Kirjeldus:
Okym on tuntud, kui räppar ja artist. Räägime muusikapsühholoogiast, poliitikast, depressioonist ja esinemisest.

Raimond Mägi

Tamara Podcast – Raimond Mägi

Kuula:

Kirjeldus:
Multi-instrumentalist, muusik ja muusikaõpetaja. Milline näeb välja professionaalse muusiku elu? Kuidas mõjutatakse muusika abil inimese käitumist? Kuidas mõjutab muusika meie psühholoogiat? Kuula ja saad teada.