Lewis Hamilton

Monaco GP – Leclerc seinas ja Hamilton hädas

Monaco GP – Leclerc seinas ja Hamilton hädas Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/ighk85/saade_monaco68ufr.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kes jagas süüd Leclerci mitte startimise pärast – tiim või sõitja? Mis juhtus Mersudega? Põgus kokkuvõte Jüri Vipsi Monaco nädalavahetusest; Räägime veidi meie seast lahkunud endisest FIA presidendist Max Mosleyst. Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika

Hispaania GP – Jälle üks Hamiltoni ja Verstappeni klassika Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/p85t3e/saade_hispaaniab7iju.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Kas Verstappenil oli reaalselt mingi võimalus see sõit võita või oli Hamilton liiga kiire? Kuidas toimetavad abimehed Bottas ja Perez? Kas vanurite Räikköneni ja Alonso aeg on läbi? Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Bahreini GP – Sellest tuleb äge võitlus tiitlile

Bahreini GP – Sellest tuleb äge võitlus tiitlile Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/h6ccut/saade_bahrein86ug2.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Jüri Vipsi uskumatult ebaõnnelik nädalavahetus F2-s; Kas Verstappen tegi õigesti Hamiltoni uuesti mööda lastes? Kes avaldas muljet ja kes mitte? Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Motoorselt Rahutu ajalugu: Hamiltoni ja Alonso kodusõda McLarenis

Motoorselt Rahutu ajalugu: Hamiltoni ja Alonso kodusõda McLarenis Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/bpyc28/ajalugu_20076c51l.mp3 Kirjeldus: Uue saatesarja “Motoorselt Rahutu ajalugu” avab ülevaade kahe oma generatsiooni kõige andekama vormelipiloodi ühest ja ainsast aastast tiimikaaslastena McLareni võistkonnas. See oli aasta, kui McLaren sisemiselt plahvatas ning seda nii rajal kui rajalt väljaspool asetleidnu pärast. Suur aitäh kõigile meie kuulajatele, kes teemasid välja pakkusid. Meil…

Read More

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab

Sakhiri GP – Üks silm nutab, teine naerab Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/269cut/saade_sakhirabpxg.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Hamilton COVID-19ga väljas; Russelli imeline, aga südantlõhestav sõit Mida peaks Mercedes nüüd tegema? Mida F1 õppis Bahreini “ovaalist”? F2 sõidud pakkusid meeletut vaatemängu. Ja veel palju, palju muud! Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More

Türgi GP – oli see nüüd iluuisutamine või vormel 1?

Türgi GP – oli see nüüd iluuisutamine või vormel 1? Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/u7mhqr/saade_istanbulbm9tn.mp3 Kirjeldus: Seekordses saates: Jüri Vips sai F1 superlitsentsi! F1 uus kalender ja sellega kaasnev silmakirjalikkus Uskumatu Türgi GP nädalavahetus Hamilton on vääriline maailmameister Head kuulamist! Oled Facebookis? Liitu Eesti Vormel 1 fännide grupiga ja viska Motoorsele Rahutusele pöial!

Read More