Viimased hetked Prantsuse Guajaana sulasena

Viimased hetked Prantsuse Guajaana sulasena by IseChillija • A podcast on Anchor

Kuula:

Kirjeldus:
Minu aastane džunglilodge elu hakkabki läbi saama, aga need viimased seiklused olid ikka eriti meeldejäävad. Seekordses osas: Kuradisaared, üks väga vali kiljatus autos, mõned loomad ja siis maailma suurima maoga, anakondaga, kohtumine. Head kuulamist!

Koroonaviirus ja teised epideemiad

Koroonaviirus ja teised epideemiad

Kuula:

Kirjeldus:
Aasta teises saates võtame vaatluse alla haigused. Jaanuari alguses tulid ärevad teated Hiinast, kui Wuhani linnas hakkas levima uut tüüpi viirus. Milline seis on koroonaviirusega praegu? Kas selle pärast peaks muretsema? Millised haigused tekitavad veel maailmas muret? Teemat arutavad Anett Peel, Birgit Saliste ja Liisi Toomimg.

Õed-vennad, konfliktid ja lahendused – Grete vanemlusesoolo

24. osa – õed-vennad, konfliktid ja lahendused – Grete vanemlusesoolo

Kuula:

Kirjeldus:
24. osas mõtiskleb Grete oma kõige nasaalsemal häälel sellest, kuidas elu ja viirused kutsusid üles uurima ja mõtisklema õdede konfliktide lahendamise teemal. Kas, millal, kuidas ja miks sekkuda ja mõned head raamatud, mis teemat avavad. Kuidas meie peres lapsed kaklevad ja miks ja milline on Grete hetketeooria, kas peaks konfliktilahendamise täielikult lastele jätma või mitte. Väga on oodatud teie mõtted ja tähelepanekud ja vaatenurgad antud teemale, sest vanemaksolemise teemad on kahtlemata Grete ühed lemmikud ja ka suurimad väljakutsed ja arengukohad. Kaasamõtlemised on oodatud otse ja facebookis osa avaldamise postituse all ja instas ja e-postkastis: draamatud.podcast@gmail.com!Ikka tervitades ja igasuguseid häid soove soovides
Grete

Saatemärkmed: Adele Faber, Elaine Mazlish “Õed ja vennad rahujalal”
Jesper Juul “Kodu”
Jesper Juul “Sinu tark laps”
Peresaade “Keerulised suhted õdede ja vendade vahel”  https://vikerraadio.err.ee/910698/peresaade-keerulised-suhted-odede-vendade-vahel
Peresaade “Kuidas kehtestada suhetes piire” https://vikerraadio.err.ee/915730/peresaade-kuidas-kehtestada-suhetes-piire-ja-reegleid 

Oma asja ajamisest, inspiratsioonist ja väljakutsetest fotograaf Helen Tulbiga

Oma asja ajamisest, inspiratsioonist ja väljakutsetest fotograaf Helen Tulbiga

Kuula:

Kirjeldus:
Meie 23. osa on selline eriti mõnus ja soe ja inspireeriv vestlus Helen Tulbiga – Draamatute ihufotograafiga, milles Helen avab oma ettevõtte loomise tagamaid, räägib oma teekonnast fotograafiani ja oma asja ajamiseni – väljakutsetest ja elust ja külvab meid üle inspireerivate lehekülgede, podcastide ja raamatutega!

Helen on ka üks meie ettevõtlike naiste seltskonnast, millest ka natuke räägime. Et miks ja kellele ja kuidas. Kui Sind ka kõnetab, anna märku, naine!
draamatud.podcast@gmail.com!

Aitäh Helen! 
 
Saatemärkmed: 
www.heletulp.com
Facebook.com/helentulpfoto
 
Ägedad õppimisleheküljed:
Coursera.org
Udemy.com
Masterclass.com
Creativelive.com
 
Elizabeth Gilbert „Big Magic“
Nir Eyal „Indistractable“
 
Forest app https://www.forestapp.cc/
 
Podcastid:
The Jasmine Star Show https://jasminestar.com/podcast/
Tim Ferriss Show https://tim.blog/podcast/
London Real https://londonreal.tv/
Täitsa Pekkis https://taitsapekkis.ee/

Kehaneutraalsusest, sünnitusjärgsest kehast ja liikumisest. Külas Riina Arund

22. osa. Kehaneutraalsusest, sünnitusjärgsest kehast ja liikumisest. Külas Riina Arund

Kuula:

Kirjeldus:
22. osas räägime liikumise- ja mõtteviisinõustaja ja neljalapseema Riina Arundiga sünnitusjärgsest kehast, selle toetamisest ja tundmaõppimisest, teadlikust liikumisest ja kehaneutraalsusest ja -positiivsusest.Riina jagab häid soovitusi, mõtteainet ja praktilisi soovitusi ka! Lõpuks jõuame paljulapselistena ka selleni, kuidas paarisuhe on ka päris oluline 😀

Toredat kuulamist ja kaasamõtlemist ja jagage ikka oma mõtteid ka kas facebookis või meilitsi (draamatud.podcast@gmail.com) või otse näkku! 

Grete
 
Saatenärkmed:
 
Riina Instagramis: riina.arund
Riina FB-leht Tegutse.ee: https://www.facebook.com/tegutse.ee/
Riina koduleht: Diastaas.ee
 
Soovitatud füsioterapeudid:
Helle Nurmsalu (Kõhukliinik)
Anete Peterson (Body Therapy)
Triin Jerśov (ITK)
 
Head igapäevased harjutused:
Füsioterapeut Taavi Metsma – Fysioviis
https://www.facebook.com/Fysioviis/
Insta: Fysioviis
 
Restore Your Core programm

Restore Your Core


 
Emily Nagoski „Come As You Are“
http://www.emilynagoski.com/come-as-you-are-worksheets
 
Mel Robbins – melrobbins.com
 
„Lahutus Eesti moodi“ seriaal Jan Uuspõlluga
https://etv.err.ee/988078/lahutus-eesti-moodi

Share | Download(Loading)

Grete naisettevõtjate tiim, praegune terviserutiin ja kummaline universumiteooria

21. osa – Grete naisettevõtjate tiim, praegune terviserutiin ja kummaline universumiteooria

Kuula:

Kirjeldus:
Kuna Mari on pregu määratama ajaks podcastist eemal (aga ehk tuleb veebruaris meile külla), on eetris osa 21 ja jälle Grete soolo. 38 minutit kaasamõtlemist naisettevõtjate praktilise töötoa ja kogunemiste korraldamise teemal, terviserutiini (Grete praegused tervise-elujõuturgutajad) ja mõistliku keskkonnasäästmise teemal ning Grete kummalise universumiteooria teemal – ehk kes on universumi naba? Räägin ka oma kundalini harjutusteseeriast, mida alates 15.jaanuarist 40 päeva teen – ja meid on mitu! Võid kamalt kampa heita! Mõnus seeria iseenda ja oma tahtejõu ja sihikindluse ja julguse üleskütmiseks ja hommikuseks äratuseks. (Panen pildi harjutustest ka Elujõusaali blogisse (www.elujousaal.ee/blogi)!

Millega iseend laadida ja kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Millega iseend laadida ja kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi

Kuula:

Kirjeldus:
Seekordne osa on Grete soolo, kuna Mari on väiksel tööle-sisseelamise-puhkusel.
 
Grete räägib sellest, kuidas iseend lainel hoida ja kuidas tegelikult me olemegi üksi iseenda elu lennukijuhid – kaaspiloodid võivad vabalt vahetuda ja see on isegi äge. Siis tuleb juttu sellest, kuidas ja miks iseendaga ritriitida ja Grete tutvustab veebruarikuuks loodavat uut väljakutse- või kulgemiseteekonda FB-grupi näol, mille fookuseks on iseenda poputamine ja igapäevaselt selleks kasvõi väikese hetke võtmine kuu aega iga päev. Grupp saab olema selline koht, kus saame oma teekonda ja väikseid źeste jagada ja üksteist inspireerida. Ikka selleks, et märgata, et me oleme olulised ja et selline poputamine saaks harjumuseks. Sest kui me iseennast ei poputa, ei jaksa me lähedasi ja oma unistusi ja maailma ka poputada.

Nädala raamatuks on Dale Carnegie klassika “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”, mis võlus Grete südamepõhjani ära – Carnegiet peetakse ka lääneliku eneseabtööstuse isaks või esimeseks inspiraatoriks. Üks tõeliselt võimas raamat sellest, kuidas kõige aluseks on siirus, huvi teise inimese vastu ja märkamine, et heaga võidab rohkem kui kurjaga. Seda nii töösuhetes, paarisuhetes kui suhetes lastega. Väga soovitan lugeda iga natukese aja tagant! Siin on kõik olemas!
Grete käsitleb ka mõnd värskeltkuulatud podcasti (Armastusest podcast ja Relationshit) ja seal tõusetunud naiselikkuse ja andestamise teemasid.
 
Saatemärkmed:
 
Dale Carnegie raamat “How to win friends and influence people” ehk “Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”
Grete ritriidiks valitud Airbnb korter Tartus – link siin.
Podcast Armastusest osa Elina Naaniga allikalkäimisest ja osa Liina Ravneet Elvikuga
Grete uus blogi-lehekülg: www.greeeete.ee  
Relationshit podcast osa “Andestamine”
Ausad mehed osa Kati Suuniga
Mel Robbinsi Best Decade Ever 
Naistepuhkus Nõva kandis fb-event – oled oodatud!

Mis saab aastal 2020

19.osa – mis saab aastal 2020

Kuula:

Kirjeldus:
Käes on osa number 19, mis on ühtlasi selle aasta esimene! Olemegi aastas 2020 ja räägime natuke, kuidas sellele vastu läheme – kellel siin uued väljakutsed ja kellel endised, aga senisest sügavamad. Maril on uudis ja Grete on jaanuaris täistaimne ja räägime sellest, kuidas me hakkame jaanuaris kaasa tegema Mel Robbinsi tasuta uude dekaadi vaatamise ja unistamise programmi Best Decade Ever. 
Aith teile kõigile, kes te olete meile toetavaid ja abistavaid sõnumeid ja sõnu jaganud! Need annavad jõudu ja tuge ja tekitavad sooja tunde nagu oleksite meiega koos! 

Kõik mõtted ja muud asjad on ikka ja aati oodatud ja saata võib neid isiklikult või FBs-Instas-Iimeilis: draamatud.podcast@gmail.com.

Vägevat ja tegusat ja täpselt teie nägu uut aastat, armsad inimesed!

Grete ja Mari
 
Saatemärkmed:
The Gamechangers Netflixis täistaimsel toidul olevatest tugevatest meestest ja sportlastest
Mel Robbinsi eelmise aasta Mindset Reset, mida saab igal ajal kaasa teha – https://melrobbins.com/mindsetreset/
Mel Robbins Best Decade Ever – tasub end regada ja saada iga päev toetavat inffi ning enne täita ka töövihikus osad 2019. aasta ja 2020. aasta kohta – https://melrobbins.com/bestdecade/
Eestikeelne toetusgrupp “Elu parim kümme” – https://www.facebook.com/groups/2634133506668100/
Grete 2019. aasta kokkuvõte postitusena www.päriselus.ee/blogi  
Film “Võta või jäta” (2018)
Film “Frozen II” (2019)
 

Mari ja Grete viimase dekaadi arengud ja 2019. aasta highlightid

18. osa – Mari ja Grete viimase dekaadi arengud ja 2019. aasta highlightid

Kuula:

Kirjeldus:
Käes on aasta ja (aastakümne!) viimane saade! Räägime aastakümnest tervise/keha, töö, suhete ja enesearengu valguses ja jagame aasta 2019 kategooriatesse – saame teada, kes ja mis on sel aastal rõõmustanud, mis kurvastanud ja mis on üldse aasta 2019 põhilised teemad.

Nii mõnus – kindlasti soovitame teil ka oma aastad kokku võtta ja natuke kõigele tagasi vaadata – see annab hea baasi väikeseks eneseanalüüsiks ja kindlasti uueks aastaks eesmärkide seadmisele, et mitte öelda aastakümneks. Grete soovitab vaadata üle oma instakontod, et näha, mis sel aastal teemaks olnud on ja panna raudselt mõtted ja kokkuvõtted ka kirja, et ned hiljem põnev luged oleks!

Tähistage ja rõõmustage ja kasvage ja kohtume juba uuel aastal meie eesmärkide seadmise saates!

Ja kirjutage meile ikka fbs, instas või aadressil: draamatud.podcast@gmail.com!

Grete ja Mari
 
Saatemärkmed:
 
Kirsitśilli podcasti aastakokkuvõtted https://www.youtube.com/watch?v=K0ii7EtWR6U
Marie Forleo “Kõik on väljamõeldav”
Seth Godin “This is Marketing”
Film Jokker
High Low podcast https://play.acast.com/s/thehighlowshow
Veganuary jaanuarikuine täistaimse toitumise väljakutse: https://uk.veganuary.com/
Metaloodus http://metaloodus.ee/
 

Manifesteerimisest, oma isikliku brändi loomisest ja aastalõputaipamistest

manifesteerimisest, oma isikliku brändi loomisest ja aastalõputaipamistest

Kuula:

Kirjeldus:
17. osa, kus räägime manifesteerimisest ja spekuleerime, et kuidas see siis ikkagi toimib; miks võiks igaüks oma isikliku brändiga tegeleda; ja võtame natuke eelnevat aastat kokku, valmistudes sellega tasapisi aasta viimaseks saateks, kus teeme põhjalikumaid kokkuvõtteid lõppevast kümnendist! 

Kirjuta meile ka! Ja aastalõpusaateks oled oodatud saatma meile küsimusi, millele saaksime vastata ja oma taipamisi lõppevast
aastakümnest draamatud.podcast@gmail.com!

Grete ja Mari

Saatemärkmed: 
– Renate Keerd „Lävi“ ja „Tahe“ https://www.uusteater.ee/lavastused/lavi

– Evelin Org, Olesija Saue “Bränd nimega sina”; www.brandnimegasina.ee ja fb-grupp https://www.facebook.com/brandnimegasina/;

– Female Entrepereneur Association podcast episode 55 with Louis Luton https://femaleentrepreneurassociation.com/2019/12/making-your-business-work-through-the-ups-and-downs-with-louise-luton/

– Rhonda Byrne „The Secret“

– The Expanded Podcast with Lacy Phillips https://tobemagnetic.com/expanded-podcast

– Marie Forleo „Kõik on väljamõeldav“

Head kuulamist!