Maailma Terviseorganisatsioon

Kas 10 000 sammu päevas toob tervise?

Kas 10 000 sammu päevas toob tervise? Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/949934629-tervist-kas-10-000-sammu-paevas-toob-tervise.mp3 Kirjeldus: Liikumine om tervise ja ilu pant, ütleb vanarahvas. Ja ega nad palju ei eksi. Liikumine on inimese elus väga olulise tähtsusega ning Maailma Terviseorganisatsioon andis just äsja välja uued soovitused, kui palju me peaksime liikuma.

Read More

Eetris On Tervisekassa: depressiooniga tööl ja töö depressiooniga

18.09.20 Eetris On Tervisekassa: depressiooniga tööl ja töö depressiooniga Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/895293379-aripaeva-raadio-180920-eetris-on-tervisekassa-depressiooniga-tool-ja-too-depressiooniga.mp3 Kirjeldus: Vaimne tervis on Maailma Terviseorganisatsiooni definitsiooni järgi heaoluseisund, milles inimene realiseerib oma võimeid, tuleb toime igapäevase elu pingetega, suudab töötada tootlikult ja tulemusrikkalt ning on võimeline andma oma panuse ühiskonna heaks. Mis juhtub aga siis, kui inimesel tekivad vaimse tervise häired? Millised on…

Read More

Maailma Terviseorganisatsiooni juhised rasedatele, mida Eestis harvem järgitakse

Maailma Terviseorganisatsiooni juhised rasedatele, mida Eestis harvem järgitakse Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/854127157-elustiil-maailma-terviseorganisatsiooni-juhised-rasedatele-mida-eestis-harvem-jargitakse.mp3 Kirjeldus: Uues Elustiili podcast’i episoodis räägitakse väga paljusid naisi, aga kindlasti ka mehi puudutavast probleemist – rauapuudusest ja ühest võimalikust preparaadist, kuidas seda probleemi lahendada.

Read More