maasikad

Lõpeta otsingud! Kõige odavama hinnaga Eesti maasikas on leitud

Lõpeta otsingud! Kõige odavama hinnaga Eesti maasikas on leitud Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1050226162-elustiil-lopeta-otsingud-koige-odavama-hinnaga-eesti-maasikas-on-leitud.mp3 Kirjeldus: Kust võiks saada parima kvaliteedi ja hinnasuhtega külmutatud marju? Miks on poes külmutatud maasikad üksteise küljes kinni ning pakkides külmunud vesi? Nendele ja paljudele teistele küsimustele leiad vastuse just sellest episoodist, sest külla on kutsutud Vallo Vaherpuu Figuraatast.

Read More

Maasikad ja mässud

episood 56 – Maasikad ja mässud Kuula: https://mcdn.podbean.com/mf/web/iuoakb/pod56.mp3 Kirjeldus: Rasked ajad vormivad tugevaid inimesi, aga.. Saates tuleb juttu koondamistest, süsteemi kirjutatud tsüklitest ja sellest, mis aasta meil ühe teise kalendri järgi on. Head kuulamist, sõbrad ja ujuge ainult alasti!

Read More

Parimad maasikad on ikka Eesti maasikad

Innovaatika #3: Parimad maasikad on ikka Eesti maasikad by Innovaatika Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/750168973-innovaatika-innovaatika-3-parimad-maasikad-on-ikka-eesti-maasikad.mp3 Kirjeldus: Teadussaade „Innovaatika” on tagasi ja selles saates, järjekorranumbriga kolm, võtame jutuks maasikad. Need magusad, punased, suve parimat osa kuulutavad marjad meeldivad kõigile. Viimastel aastatel on aga palju olnud juttu sellest, mis kvaliteediga on Eesti maasikad, kui puhtad on meie maasikad ja kas…

Read More