magamistuba

Enne laste tegemist peaks suutma ikka toataimed ellu jätta

enne laste tegemist peaks suutma ikka toataimed ellu jätta Kuula: https://router.euddn.net/media.postimees.ee/paevapokaal/paevapokaal20210521.mp3 Kirjeldus: Triin ja Madis on taas Triini Mustamäe köögis. Täna räägime koroonaturismist ja vaktsiini saamise saagadest. Kusagil mainime ka paari oivalist fännikirja ning räägime veinist. Madis teeb Triini magamistoale sisekujundusliku auditi ning Triin sai maha oma uue rõdukujundusega.

Read More

Oot-Oot diivanite disainerid liikusid mööbliga elutoast magamistuppa

5. SAADE: Oot-Oot diivanite disainerid liikusid mööbliga elutoast magamistuppa Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/1044530047-user-579893245-5-saade-oot-oot-diivanite-disainerid-liikusid-moobliga-elutoast-magamistuppa.mp3 Kirjeldus: Räägime Eesti disainmööbli tootja Oot-Oot disaineri Marko Alaga pehmest mööblist ja selle trendidest. Kui suur tunnustus on nende diivani Cosmo jõudme EDTM kollektsiooni ning kuidas selle nimi Cosmopolitaniga seotud on. Arutame miks liikusid disainerid Joonas Torim ja Marko Ala oma loominguga elutoast magamistuppa….

Read More

Toode, mis paneb iga naise ennast voodis seksikana tundma

Toode, mis paneb iga naise ennast voodis seksikana tundma Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/931413145-elustiil-toode-mis-paneb-iga-naise-ennast-voodis-seksikana-tundma.mp3 Kirjeldus: Millised on erootikapoe tõelised müügihitid? Mis tooted ja vahendid võiksid olla naise magamistoa sahtlis ning millise kingitusega ei pane mees kunagi mööda? Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse uuest episoodist, kus külla on kutsutud kirg.ee juhataja Kaire Undrits.

Read More

Magamistuppa lirvaenergiat!

Episood 16: Magamistuppa lirvaenergiat! Kuula: https://feeds.soundcloud.com/stream/906955873-ussikeeled-osa-15.mp3 Kirjeldus: Kuidas magamistoas päriselt seksuaalsest nautida? Mis on litsienergia ja mis on lirvaenergia? Paneme jälle maailma paika!

Read More

Eramaja ehitus: Hommikune süsihappegaasi tase magamistoas võib olla ohtlikult kõrge

22.05 Eramaja ehitus: Hommikune süsihappegaasi tase magamistoas võib olla ohtlikult kõrge Kuula: http://feeds.soundcloud.com/stream/825041791-aripaeva-raadio-2205-eramaja-ehitus-hommikune-susihappegaasi-tase-magamistoas-voib-olla-ohtlikult-korge.mp3 Kirjeldus: Kodust elu korraldades ei osata nii mõnigi kord piisavalt tähelepanu pöörata heale sisekliimale oma eluruumides. Tihti teevad muret ülemääras kõrgeks kippuv CO2 tase tubades ning paigast ära niiskusrežiim. Saates räägime, milliste lihtsate lahenduste saab olukorda parandada, turul pakutavaid kaasaegseid ventilatsioonilahendusi tutvustab…

Read More